;

DNI OTWARTE TOSCOM DEVELOPMENT- Przyjdź i odkryj Bernardyńską 4

Serdecznie zapraszamy na Dni Otwarte, które odbędą się w naszym nowym Biurze Sprzedaży
przy ulicy Bernardyńskiej 2c we Wrocławiu, nieopodal Panoramy Racławickiej.
W dniach 12-13 kwietnia będzie można poznać naszą ofertę mieszkaniową oraz szczegóły flagowej inwestycji Toscom Development – Bernardyńskiej 4.

Bernardyńska 4 to idealne miejsce do życia, łączące w sobie wszystko, czego potrzebujesz: komfort, piękno i wysoką jakość. Nasza inwestycja wtapia się w klimat miasta z duszą i historią, oferując wyjątkowe udogodnienia oraz przestrzeń do życia w harmonii.

Przekonaj się o tym podczas Dni Otwartych. Spotkaj się z naszymi doświadczonymi doradcami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i przedstawią najlepsze rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów. Ponadto, zapewnimy naszym gościom możliwość zwiedzenia apartamentów pod okiem naszych ekspertów i przekonania się o najwyższej jakości Bernardyńskiej 4. A to nie wszystko! Dla zdecydowanych Klientów przygotowana została niespodzianka, o której opowie będący na miejscu zespół.

Nie zabraknie także drobnych przysmaków i napojów, które umilą czas spędzony w naszym towarzystwie.

Nasz zespół będzie do Twojej dyspozycji:

  • w piątek 12 kwietnia od 10.00 do 17.00
  • w sobotę 13 kwietnia od 10.00 do 14.00

Planując wizytę na Bernardyńskiej, możesz skorzystać z miejsc parkingowych zlokalizowanych w Galerii Dominikańskiej lub przy hotelu Radisson Blu.

Razem odkryjmy świat nowoczesnych rozwiązań mieszkaniowych. Do zobaczenia!

Zespół Toscom Development