O inwestycji

0 Kondygnacji

0 Apartamenty

0 Miejsc Parkingowych

Zainwestuj w swoje 20 m2

Studio Plac Dominikański to luksusowy apartamentowiec w samym sercu Wrocławia. W doborowym towarzystwie i w najbliższym sąsiedztwie Akademii Sztuk Pięknych, Galerii Dominikańskiej oraz hotelu Hilton stał się charakterystycznym punktem na mapie Wrocławia. Specjalnie dla Ciebie oraz Twoich gości znaleźliśmy doskonałą lokalizację. Na wyciągnięcie ręki znajdziesz Park Słowackiego, od którego dzieli Cię zaledwie 200 metrów. Niewiele dalej usytuowana jest płyta wrocławskiego rynku, tylko 800 metrów. Zdecydowana większość uniwersytetów mieści się w promieniu 1.5 km, tak samo jak najważniejsze ośrodki kulturalne miasta- NFM oraz Panorama Racławicka.

O inwestycji

0 Kondygnacji

1-2 Pokoje

0 Apartamentów

0 Miejsc Parkingowych

W samym centrum Wrocławia, na skrzyżowaniu ulicy Traugutta z Placem Dominikańskim, powstaje wyjątkowy aparthotel.

Cechy szczególne

Tworzymy miejsce unikatowe, bardzo wyeksponowane, widoczne dla ogromnej ilości mieszkańców i przyjezdnych. Taka lokalizacja zobowiązuje.

Centrum
Wrocławia

Wysoki standard
wykończenia
wnętrz

Opieka
operatora
najmu

Ceglana
elewacja

Apartamenty
od 15 mkw
do 50 mkw

Okna typu
Portfenetr

Klimatyzacja

Wykończenie
apartamentów
w cenie

Galeria

W naszej galerii znajdziesz wizualizacje budynku i wnętrz, zdjęcia z budowy, które wrzucamy regularnie oraz filmy kręcone z drona.

Lokalizacja

Nasz aparthotel – ze względu na swoje położenie nieopodal Rynku – jest doskonałą propozycją dla inwestorów. Wrocław jest jednym z najczęściej odwiedzanych przez turystów polskich miast, również obcokrajowców, dzięki wysokiej pozycji w rankingach na najciekawsze miejsca w Europie. Po przeciwnej stronie ulicy znajduje się ekskluzywny klub fitness wraz ze SPA, Holmes Place, a z kolei fani zdrowego trybu życia na świeżym powietrzu mają do dyspozycji zieloną Promenadę Staromiejską, która rozpoczyna się tuż za rogiem. Wpisana w rejestr zabytków Wrocławia..

..jest też wspaniałą trasą spacerową, zawierającą elementy architektoniczne, historyczne i przyrodnicze. W kilka minut dojdziemy do Bulwaru Xawerego Dunikowskiego, jednego z najładniejszych miejsc wypoczynkowych w mieście, z częścią nabrzeża służącą za przystań turystyczną. Wrocław to również Ostrów Tumski, Muzeum Narodowe, Panorama Racławicka, Opera, czy Narodowe Forum Muzyki, za które zbieramy pochwały od zagorzałych melomanów z całego świata. Wszystkie te miejsca znajdują się w najbliższym sąsiedztwie apartamentów, które oferujemy.

Nasz aparthotel – ze względu na swoje położenie nieopodal Rynku – jest doskonałą propozycją dla inwestorów.

Wrocław jest jednym z najczęściej odwiedzanych przez turystów polskich miast, również obcokrajowców, dzięki wysokiej pozycji w rankingach na najciekawsze miejsca w Europie. Po przeciwnej stronie ulicy znajduje się ekskluzywny klub fitness wraz ze SPA, Holmes Place, a z kolei fani zdrowego trybu życia na świeżym powietrzu mają do dyspozycji zieloną Promenadę Staromiejską, która rozpoczyna się tuż za rogiem. Wpisana w rejestr zabytków Wrocławia.

Postęp prac budowlanych

0 % Zaawansowania budowy

Aktualny postęp prac budowlanych

Wykonano zaplecze oraz ogrodzono teren budowy. Stan surowy otwarty zakończony. Montaż stolarki PCV i ALU na ukonczeniu. Instalacje sanitarne prawie – 95%, elektryczne – 90%. Kończymy układania płytek gresowych w częściach wspólnych, jak również montaż płyt G-K na sufitach. Roboty wykończeniowe łazienek – 90%.

Pod klucz

Stwórz przestrzeń, która pozwoli Ci cieszyć się codziennością

Współpracujemy z zespołem kreatywnych specjalistów, dla których niemożliwe nie istnieje. Tym, co nas wyróżnia, jest doskonała znajomość branży oraz indywidualne podejście do każdego wykończenia. Świetne produkty w doskonałych cenach to nie wszystko.

Pomożemy Ci stworzyć przestrzeń, która pozwoli Ci cieszyć się codziennością i czuć się wyjątkowo.

Usiądź wygodnie, wypij z nami dobrą kawę, a my zamienimy Twoje marzenie w dom.

Podczas całego procesu doradca otoczy Cię opieką i dopilnuje terminów dostaw oraz kosztorysu. Aby cały proces przebiegał sprawnie, ustalimy harmonogram prac wykończeniowych.

Zapewniamy usługi wraz z kompleksowym wykonawstwem. Współpracujemy z firmą redNet Dom, która zadebiutowała na polskim rynku w 2008 roku. Od początku swojej działalności zrealizowała już kilka tysięcy koncepcji wykończeniowych, zarówno dla klientów indywidualnych, funduszy inwestycyjnych, jak i dużej grupy deweloperów.

    Formularz kontaktowy

    Napisz do nas lub zadzwoń do biura obsługi klienta: 539 444 455 lub 71 715 60 70. Wypełnij poniższe pola - nasz doradca klienta odpowie w ciągu 24h!

    Zapewniamy, iż Państwa dane nie zostaną przekazane podmiotom trzecim, a tym bardziej nie będą przedmiotem transakcji handlowych. Wyrażona zgoda jest w pełni dobrowolna, jednakże brak zgody na przetwarzanie danych osobowych może uniemożliwić przekazanie Państwu oferty. Pełna treść klauzuli informacyjnej.