O inwestycji

0 Kondygnacji

0 Apartamentów

0 Miejsc Parkingowych

Zainwestuj w swoje 20 m2

Studio Plac Dominikański to luksusowy apartamentowiec w samym sercu Wrocławia. W doborowym towarzystwie i w najbliższym sąsiedztwie Akademii Sztuk Pięknych, Galerii Dominikańskiej oraz hotelu Hilton stanie się charakterystycznym punktem na mapie Wrocławia. Specjalnie dla Ciebie oraz Twoich gości znaleźliśmy doskonałą lokalizację. Na wyciągnięcie ręki znajdziesz Park Słowackiego, od którego dzieli Cię zaledwie 200 metrów. Niewiele dalej usytuowana jest płyta wrocławskiego rynku, tylko 800 metrów. Zdecydowana większość uniwersytetów mieści się w promieniu 1.5 km, tak samo jak najważniejsze ośrodki kulturalne miasta- NFM oraz Panorama Racławicka.

O inwestycji

0 Kondygnacji

1-2 Pokoje

0 Apartamentów

0 Miejsc Parkingowych

W samym centrum Wrocławia, na skrzyżowaniu ulicy Traugutta z Placem Dominikańskim, powstaje wyjątkowy aparthotel.

Wybierz apartament

Każdy apartament możesz dodać do ulubionych, dzięki temu twoje najlepsze wybory zostaną zapisane.

studio-plac-dominikanski studio-plac-dominikanski
Wybierz mieszkanie klikając na interesującą Cię kondygnację.

Cechy szczególne

Centrum
Wrocławia

Wysoki standard
wykończenia
wnętrz

Opieka
operatora
najmu

Ceglana
elewacja

Apartamenty
od 15 mkw
do 50 mkw

Okna typu
Portfenetr

Klimatyzacja

Wykończenie
apartamentów
w cenie

Galeria

W naszej galerii znajdziesz wizualizacje budynku i wnętrz, zdjęcia z budowy, które wrzucamy regularnie oraz filmy kręcone z drona.

Lokalizacja

Nasz aparthotel – ze względu na swoje położenie nieopodal Rynku – jest doskonałą propozycją dla inwestorów. Wrocław jest jednym z najczęściej odwiedzanych przez turystów polskich miast, również obcokrajowców, dzięki wysokiej pozycji w rankingach na najciekawsze miejsca w Europie. Po przeciwnej stronie ulicy znajduje się ekskluzywny klub fitness wraz ze SPA, Holmes Place, a z kolei fani zdrowego trybu życia na świeżym powietrzu mają do dyspozycji zieloną Promenadę Staromiejską, która rozpoczyna się tuż za rogiem. Wpisana w rejestr zabytków Wrocławia..

 

..jest też wspaniałą trasą spacerową, zawierającą elementy architektoniczne, historyczne i przyrodnicze. W kilka minut dojdziemy do Bulwaru Xawerego Dunikowskiego, jednego z najładniejszych miejsc wypoczynkowych w mieście, z częścią nabrzeża służącą za przystań turystyczną. Wrocław to również Ostrów Tumski, Muzeum Narodowe, Panorama Racławicka, Opera, czy Narodowe Forum Muzyki, za które zbieramy pochwały od zagorzałych melomanów z całego świata. Wszystkie te miejsca znajdują się w najbliższym sąsiedztwie apartamentów, które oferujemy.

 

Studio Plac Dominikański

ul. Generała Romualda Traugutta,
50-449 Wrocław

Wyświetl mapę

Postęp prac budowlanych

0 % Zaawansowania budowy

Aktualny postęp prac budowlanych

Wykonano zaplecze oraz ogrodzono teren budowy. Zakończyliśmy budowanie ścianek działowych wraz z tynkowaniem oraz dach. Stolarka PCV i ALU na ukończeniu. Instalacje sanitarne – 90%, elektryczne – 65%. Posadzki cementowe skończone w ilości 95%, a elewacja – 75%.

Klatka po klatce

Zdjęcia z budowy

    Formularz kontaktowy

    Napisz do nas lub zadzwoń do biura obsługi klienta: 71 715 60 70. Wypełnij poniższe pola - nasz doradca klienta odpowie w ciągu 24h!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym formularzu przez administrującego danymi osobowych Toscom Development Sp. z o.o. ul. Krucza 2a; 53-411 Wrocław w imieniu Toscom Development sp. z o.o. Polaka 1 Sp. k., Toscom Development sp. z o.o. Polaka 2 Sp. k. i Toscom Development sp. z o.o. Armii Krajowej sp. k. w celu przesłania odpowiedzi na złożone zapytanie.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administrującego danymi osobowymi Toscom Development sp. z o.o. ul. Krucza 2a; 53-411 Wrocław i spółki zależne w celach wysyłania ofert handlowych.