MIESZKANIE ZACZYNA SIĘ OD CIEBIE

TWOJE BEZPIECZEŃSTWO

Wszystko pod kontrolą

Kredyt pod kontrolą

Kredyt

Wybór najkorzystniejszego kredytu hipotecznego spośród tyle dostępnych i zróżnicowanych ofert jest zadaniem niełatwym i przede wszystkim wymaga czasu. Nasz dyspozycyjny doradca pomaga uzyskać kredyt najlepiej dopasowany do Twojej aktualnej sytuacji finansowej, dopełnia formalności związanych z procedurą kredytową oraz czuwa nad prawidłowym jej przebiegiem.

Mieszkaj na swoim

Nasz specjalista dopasuje kredyt do Twoich potrzeb. Pomoże skompletować dokumenty, załatwi formalności przy kupnie mieszkania i wyjaśni warunki otrzymania kredytu hipotecznego oraz doradzi bank z najlepszą ofertą.

Maksymalna kwota kredytu uzależniona jest m.in . od rodzaju oraz wysokości Twoich dochodów, posiadanych zobowiązań finansowych, miejsca zamieszkania, wieku, ilości osób pozostających na utrzymaniu w gospodarstwie domowym, wartości nieruchomości przyjętej na zabezpieczenie i wielu innych czynników.

FINANSOWANIE INWESTYCJI

Ty wybierasz miejsce i termin spotkania

Nasz doradca odpowie na wszystkie Twoje pytanie, przygotuje niezbędne dokumenty oraz będzie negocjować w Twoim imieniu z bankiem.Skontaktuj się i dowiedz jak proste i szybkie potrafi być finansowanie zakupu mieszkania.

DORADCA KREDYTOWY

Wojciech Kędzia

+48 603 989 368

wojciech.kedzia@toscom.pl

    Formularz kontaktowy

    Napisz do nas lub zadzwoń do biura obsługi klienta: 71 715 60 70. Wypełnij poniższe pola - nasz doradca klienta odpowie w ciągu 24h!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym formularzu przez administrującego danymi osobowych Toscom Development Sp. z o.o. ul. Krucza 2a; 53-411 Wrocław w imieniu Toscom Development sp. z o.o. Polaka 1 Sp. k., Toscom Development sp. z o.o. Polaka 2 Sp. k. i Toscom Development sp. z o.o. Armii Krajowej sp. k. w celu przesłania odpowiedzi na złożone zapytanie.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administrującego danymi osobowymi Toscom Development sp. z o.o. ul. Krucza 2a; 53-411 Wrocław i spółki zależne w celach wysyłania ofert handlowych.