Wszystko pod kontrolą

Kredyt

Wybór najkorzystniejszego kredytu hipotecznego spośród tylu dostępnych i zróżnicowanych ofert jest zadaniem niełatwym i przede wszystkim wymaga czasu. Nasz dyspozycyjny doradca pomaga uzyskać kredyt najlepiej dopasowany do Twojej aktualnej sytuacji finansowanej, przejmuje większość formalności związanych z procedurą kredytową oraz czuwa nad prawidłowym jej przebiegiem.

 

Finansowanie inwestycji

Ty wybierasz miejsce i termin spotkania

Nasz doradca odpowie na wszystkie Twoje pytania, przygotuje niezbędne dokumenty oraz będzie negocjować w Twoim imieniu z bankiem.

Skontaktuj się i dowiedz jak proste i szybkie potrafi być finansowanie zakupu mieszkania.

Doradca kredytowy

Wojciech Kędzia

+48 603 989 368

wojciech.kedzia@toscom.pl

Formularz kontaktowy

Napisz do nas lub zadzwoń do biura obsługi klienta: 71 715 60 70. Wypełnij poniższe pola - nasz doradca klienta odpowie w ciągu 24h!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym formularzu przez administrującego danymi osobowych Toscom Development Sp. z o.o. ul. Krucza 2a; 53-411 Wrocław w imieniu Toscom Development sp. z o.o. Polaka 1 Sp. k., Toscom Development sp. z o.o. Polaka 2 Sp. k. i Toscom Development sp. z o.o. Armii Krajowej sp. k. w celu przesłania odpowiedzi na złożone zapytanie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administrującego danymi osobowymi Toscom Development sp. z o.o. ul. Krucza 2a; 53-411 Wrocław i spółki zależne w celach wysyłania ofert handlowych.