NASZA FILOZOFIA

Budujemy wyrazisty Wrocław

Jeśli ludzie są inni, to dlaczego wszystkie budynki są takie same?

Nie od razu kreujemy wizję budynków. Nie podejmujemy pochopnych decyzji. Cały proces budowania inwestycji mieszkaniowych dojrzewa. Projektujemy wspólnie z najlepszymi – wielokrotnie nagradzanymi – projektantami. Powoli dochodzimy do najlepszych wersji projektów i z zaangażowaniem realizujemy je dla przyszłych mieszkańców. Jak nikt wcześniej – tworzymy miejsca dla życia.

mapa

Nasz zespół

Toscom Development to wielobranżowy zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Przy pomocy międzynarodowych partnerów działamy na wrocławskim rynku nieruchomość i z prawdziwą pasją realizujemy kolejne inwestycje.

Od 2012 roku tworzymy deweloperską manufakturę. Z poczuciem ogromnej odpowiedzialności społecznej tworzymy wyjątkowe obiekty, świadomie ingerujemy w miejską przestrzeń publiczną pamiętając, że nasze budynki będą towarzyszyć mieszkańcom przez kolejne dekady.

Historia spółki

Wywodzimy się ze spółki HCS, która od 1996 r. zajmuje się obrotem nieruchomościami komercyjnymi na terenie całego kraju. Do tej pory sprzedała ich ponad 100 wielu znanym sieciom z branży paliwowej, spożywczej i przemysłowej. Jej drugim filarem działalności jest sektor energetyczny. W portfelu inwestycyjnym firmy znajdują się dwie duże elektrownie wodne na Odrze.

Źródłem finansowania – zarówno zakupu nieruchomości, jak i realizacji inwestycji – są przede wszystkim nasze środki własne oraz uzupełniająco kredyty bankowe.

PARTNERZY

OBIETNICA

Odpowiedzialność jest podstawą wszystkich naszych działań.

Chcemy współpracować z najlepszymi. Dzięki nowatorskim i oryginalnym pomysłom zespołu ekspertów możemy sprostać deweloperskim wyzwaniom. Przykładamy niezwykłą wagę do jakości. Każdy szczegół musi być dopracowany. Z tego właśnie powodu przyciągamy sprawdzonych partnerów, którzy wspierają nas w poszczególnych etapach działalności.

Wiedza, doświadczenie i otwartość to szczególnie cenne wartości dla naszej firmy. Wśród naszych partnerów znajdują się firmy z branży architektonicznej, budowlanej, finansowej czy marketingowej.

Chcemy się wyróżnić

Spełniamy i przekraczamy oczekiwania.

Stawiamy nacisk na odpowiedzialność w biznesie. Celem naszego obszernego kodeksu postępowania jest etyczne i przepisowe prowadzenie działalności, a istotnym jego elementem jest zaangażowanie na rzez architektury i ekologii.

Od samego początku troszczymy się o jakość i bezpieczeństwo. Mamy też świadomość, że budynki powinny lepiej współgrać z trybem życia ich mieszkańców. Dlatego też: zapewniamy bezpieczeństwo finansowe inwestycji, dajemy możliwość bezpłatnej rezerwacji mieszkania, przykładamy wagę do przejrzystości umów i równość Stron,  oferujemy dodatkowe programy dla naszych Klientów, w tym pomoc w uzyskaniu kredytu, wywiązujemy się z terminów realizowanych przedsięwzięć.

Nasze realizacje

Wśród zrealizowanych do tej pory inwestycji znajdują się dwa wyjątkowe adresy we Wrocławiu: Krucza 2A i Partynicka 18. Wykonane z najwyższą starannością, przemyślane architektonicznie i oddane terminowo – z tego jesteśmy dumni.

Każda nasza decyzja ma wpływ na przestrzeń miejską. Dbamy o nią. Przekonaj się na własne oczy.

BIURO PRASOWE / MARKETING

Pobierz aktualne logotypy:

telefon: 71 715 60 71
biuro@toscom.pl

Dokumenty firmy

Mapa inwestycji

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Wypełnij poniższe pola - nasz doradca klienta odpowie w ciągu 24h!