NASZA FILOZOFIA

Budujemy wyrazisty Wrocław

Nasze działania to unikatowa mieszanka nowoczesnego podejścia i lokalnego patriotyzmu. Pochodzimy z Wrocławia i tworzymy dla wrocławian. Do projektowania zapraszamy najwybitniejszych architektów, powoli kreujemy wizję budynków, tworzymy wyjątkowe miejsca do życia. Budujemy przy współpracy z najbardziej doświadczonymi i renomowanymi firmami, dbamy o każdy szczegół. Projektujemy budynki tak, aby przetrwały lata, nie tracąc na jakości. Nasze inwestycje mają wyglądać z biegiem czasu tak samo dobrze jak w chwili powstania. Wyznaczamy własne standardy i styl. Wierzymy, że w dobrze zaprojektowanych budynkach życie zyskuje na jakości.

mapa

HISTORIA

Nieruchomości

Działamy na rynku nieruchomości od 1996 roku. Zaczynaliśmy od obrotu małymi obiektami na terenie Dolnego Śląska. Każda transakcja stała się częścią naszej historii i doskonałą lekcją biznesu. Wypracowana dobra opinia oraz skuteczność w procesie inwestycyjnym pozwoliły nam zwielokrotnić skalę prowadzonych działań i rozszerzyć je na teren całego kraju. Do 2020 roku sfinalizowaliśmy ponad 100 transakcji z największymi sieciami z segmentu paliwowego, przemysłowego i spożywczego w całej Polsce.

Energetyka

W 2004 roku obraliśmy strategiczny kierunek rozwoju firmy, inwestując w odnawialne źródła energii. Z czeskimi partnerami budujemy wysokowydajne elektrownie wodne. Jesteśmy właścicielami dwóch małych elektrowni na Odrze o mocy 2,53 MW. Dziennie produkujemy niemal 40 MWh, a rocznie – 13500 MWh, zasilając w energię elektryczną ok. 8000 mieszkań lub 5000 domów na dobę.

0 Elektrownie

0 Energii na dobę

0 Emisji CO2

Mając na uwadze rosnące zapotrzebowanie na zieloną energię oraz dynamicznie rozwijający się sektor energii odnawialnej, rozpoczęliśmy też kolejną inwestycyjnę – budowę farmy fotowoltaicznej, czyli elektrowni słonecznej. Dywersyfikujemy źródła energii, aby poszerzyć nasze portfel inwestycji, a także przynosić korzyści dla gmin poprzez zwiększenie bezpieczeństwa energetycznego naszego regionu.

Budownictwo

„Architektura to inspirujący klimat i piękno. To pasja tworzenia dla ludzi w kontekście czasu i miejsca, natury i kultury” –Tomasz Konior, architekt.

Od 2012 roku tworzymy deweloperską manufakturę. Zespół zajmujący się przygotowaniem prawno-administracyjnym nieruchomości dla międzynarodowych partnerów zasiliła kadra managerów z wieloletnim doświadczeniem w branży mieszkaniowej. Na pokład Toscom zaprosiliśmy osoby współtworzące największe firmy deweloperskie w Polsce. Pragnieniem właścicieli firmy było zgromadzenie kreatywnych i zdolnych ludzi, którzy mają wspólny priorytet – tworzenie unikalnych projektów na najwyższym poziomie.

Pierwszymi pilotażowymi inwestycjami były budynki oraz małe osiedla obejmujące do 100 mieszkań. Krok po kroku, doskonaląc proces inwestycyjny, zwiększaliśmy skalę działania. Zachowując dotychczasową jakość, zaczęliśmy budowy 300-mieszkaniowych osiedli w najlepszych lokalizacjach Wrocławia. Stawialiśmy przede wszystkim na jakość architektury i konsekwentnie realizowaliśmy strategię odpowiedzialności społecznej. Świadomie ingerowaliśmy w delikatną przestrzeń publiczną, pamiętając, że nasze budynki będą towarzyszyć mieszkańcom miasta przez kolejne dekady.

Nasze realizacje

Wśród naszych dotychczasowych inwestycji znajduje się szereg wyjątkowych adresów we Wrocławiu: Krucza 2A i Partynicka 18, Polaka 10, Polaka 14, Armii Krajowej 46 A. To obiekty przemyślane architektonicznie, wykonane z najwyższą starannością i oddane w terminie – z tego jesteśmy niezwykle dumni.

Każda nasza decyzja ma wpływ na przestrzeń miejską. Jak o nią dbamy? Przekonaj się na własne oczy.

PARTNERZY

Odpowiedzialność jest podstawą wszystkich naszych działań.

Chcemy współpracować z najlepszymi. Dzięki nowatorskim i oryginalnym pomysłom zespołu ekspertów możemy sprostać deweloperskim wyzwaniom. Przykładamy niezwykłą wagę do jakości.

Każdy szczegół musi być dopracowany. Z tego właśnie powodu przyciągamy sprawdzonych partnerów, którzy wspierają nas na poszczególnych etapach działalności.

Wiedza, doświadczenie i otwartość to szczególnie cenne wartości dla naszej firmy. Wśród naszych partnerów znajdują się specjaliści z branży architektonicznej, budowlanej, finansowej czy marketingowej.

 

BIURO PRASOWE

Pobierz aktualne logotypy:

telefon: 71 715 60 71 biuro@toscom.pl

Dokumenty firmy

Mapa inwestycji

    Formularz kontaktowy

    Napisz do nas lub zadzwoń do biura obsługi klienta: 539 444 455 lub 71 715 60 70. Wypełnij poniższe pola - nasz doradca klienta odpowie w ciągu 24h!

    Zapewniamy, iż Państwa dane nie zostaną przekazane podmiotom trzecim, a tym bardziej nie będą przedmiotem transakcji handlowych. Wyrażona zgoda jest w pełni dobrowolna, jednakże brak zgody na przetwarzanie danych osobowych może uniemożliwić przekazanie Państwu oferty. Pełna treść klauzuli informacyjnej.