NASZA FILOZOFIA

Budujemy wyrazisty Wrocław

Tworzymy unikatową mieszankę profesjonalizmu i lokalnego patriotyzmu. Pochodzimy z Wrocławia i tworzymy dla Wrocławian. Do projektowania zapraszamy najwybitniejszych architektów, powoli kreujemy wizję budynków, tworzymy wyjątkowe miejsca do życia. Budujemy przy współpracy z najbardziej doświadczonymi i renomowanymi firmami, wyznajemy zasadę dbania o każdy szczegół. Z pełną świadomością długowieczności budynków, projektujemy na lata. Nasze inwestycje w swoim założeniu mają wyglądać z biegiem czasu tak samo dobrze jak w chwili powstania. Nie oglądamy się na innych tylko wyznaczamy własne standard i styl. Wierzymy, że wśród dobrej architektury, dzieją się dobre rzeczy.

mapa

HISTORIA

Nieruchomości

Na rynku nieruchomości istniejemy od 1996 roku. Zaczynaliśmy od obrotu małymi nieruchomościami na terenie Dolnego Śląska. Każda z transakcji stała się częścią naszej historii i doskonałą lekcją biznesu. Wypracowana dobra opinia oraz skuteczność w procesie inwestycyjnym pozwoliły na zwielokrotnienie skali prowadzonych działań obejmując teren całego kraju Do 2020 roku sfinalizowaliśmy ponad 100 transakcji z największymi sieciami z segmentu paliwowego, przemysłowego i spożywczego w całej Polsce.

Energetyka

W 2004 roku obraliśmy strategiczny kierunek rozwoju firmy inwestując w odnawialne źródła energii. Z czeskimi partnerami budujemy wysokowydajne elektrownie wodne. Jesteśmy właścicielami dwóch małych elektrowni wodnych na Odrze o mocy 2,53 MW. Dziennie produkujemy ok. 40 MWh zasilając w energię elektryczną ok. 8000 mieszkań lub 5000 domów na dobę, a roczna produkcja przekracza 7800 MWh.

0 Elektrownie

0 Energii na dobę

0 Emisji CO2

Mając na uwadze rosnące zapotrzebowanie na zieloną energię oraz dynamicznie rozwijający się sektor energii odnawialnej rozpoczęliśmy proces inwestycyjny budowy farmy fotowoltaicznej, czyli elektrowni słonecznej. Tego typu elektrownie poprzez zainstalowanie odpowiedniej infrastruktury paneli przetwarzają promieniowanie słoneczne w prąd elektryczny. W dywersyfikacji źródeł energii upatrujemy poszerzenia naszego portfela inwestycji , korzyści lokalnych dla gmin oraz wpływu na zwiększenie bezpieczeństwa energetycznego naszego regionu.

Budownictwo

„Architektura to inspirujący klimat i piękno. To pasja tworzenia dla ludzi w kontekście czasu i miejsca, natury i kultury” – Pan Tomasz Konior, architekt.

Od 2012 roku tworzymy deweloperską manufakturę. Zespół profesjonalistów zajmujących się przygotowaniem prawno-administracyjnym nieruchomości dla międzynarodowych partnerów zasiliła kadra managerów z wieloletnim doświadczeniem w branży mieszkaniowej. Na pokład Toscom zaprosiliśmy osoby współtworzące największe firmy deweloperskie w Polsce. Pragnieniem właścicieli firmy było skompletowanie kreatywnych i zdolnych ludzi mających
jeden wspólny priorytet- tworzenie unikalnych projektów na najwyższym poziomie.

Pierwszymi, pilotażowymi inwestycjami były budynki oraz małe osiedla obejmujące do 100 mieszkań. Krok po kroku doskonaląc proces inwestycyjny zwiększaliśmy skalę. Zachowując dotychczasową jakość zaczęliśmy budowy 300 mieszkaniowych osiedli w najlepszych lokalizacjach Wrocławia. Stawiając przede wszystkim na jakość architektury, konsekwentnie realizowaliśmy strategię odpowiedzialności społecznej. Świadomie ingerowaliśmy w delikatną
przestrzeń publiczną pamiętając, że nasze budynki będą towarzyszyć mieszkańcom przez kolejne dekady.

Nasze realizacje

Wśród zrealizowanych do tej pory inwestycji przez firmę deweloperską Toscom Development znajdują się dwa wyjątkowe adresy we Wrocławiu: Krucza 2A i Partynicka 18. Zostały one wykonane z najwyższą starannością. To obiekty przemyślane architektonicznie i oddane w terminie – z tego jesteśmy niezwykle dumni.

Każda nasza decyzja ma wpływ na przestrzeń miejską. Jak o nią dbamy? Przekonaj się na własne oczy.

PARTNERZY

Odpowiedzialność jest podstawą wszystkich naszych działań.

Chcemy współpracować z najlepszymi. Dzięki nowatorskim i oryginalnym pomysłom zespołu ekspertów możemy sprostać deweloperskim wyzwaniom. Przykładamy niezwykłą wagę do jakości. Każdy szczegół musi być dopracowany. Z tego właśnie powodu przyciągamy sprawdzonych partnerów, którzy wspierają nas w poszczególnych etapach działalności.

Wiedza, doświadczenie i otwartość to szczególnie cenne wartości dla naszej firmy deweloperskiej. Wśród naszych partnerów znajdują się specjaliści z branży architektonicznej, budowlanej, finansowej czy marketingowej.

BIURO PRASOWE / MARKETING

Pobierz aktualne logotypy:

telefon: 71 715 60 71 biuro@toscom.pl

Dokumenty firmy

Mapa inwestycji

    Formularz kontaktowy

    Napisz do nas lub zadzwoń do biura obsługi klienta: 71 715 60 70. Wypełnij poniższe pola - nasz doradca klienta odpowie w ciągu 24h!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym formularzu przez administrującego danymi osobowych Toscom Development Sp. z o.o. ul. Krucza 2a; 53-411 Wrocław w imieniu Toscom Development sp. z o.o. Polaka 1 Sp. k., Toscom Development sp. z o.o. Polaka 2 Sp. k. i Toscom Development sp. z o.o. Armii Krajowej sp. k. w celu przesłania odpowiedzi na złożone zapytanie.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administrującego danymi osobowymi Toscom Development sp. z o.o. ul. Krucza 2a; 53-411 Wrocław i spółki zależne w celach wysyłania ofert handlowych.