Wybór inwestycji

Armii Krajowej 46A

Wolne mieszkania: 93/293
Wolne lokale usługowe: 8/11

Mieszkaj imponująco

W samym środku dzielnic Krzyki i Tarnogaj, przy skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Nyskiej, powstaje największa i najbardziej prestiżowa w naszym portfolio inwestycja. Dzięki dużym przeszkleniom, elewacji z cegły klinkierowej oraz zieleni na wewnętrznym patio, nowy budynek będzie naprawdę wyjątkowy.

Polaka 10

Wolne mieszkania: 37/192
Wolne lokale usługowe: 6/7

Zamieszkaj w sercu Placu Grunwaldzkiego

W zaawansowanej fazie całego przedsięwzięcia otrzymaliśmy sygnał, że jedna inwestycja przy ulicy Polaka to za mało. Poszliśmy za radą klientów i rozpoczęliśmy prace nad II etapem. Było warto – reakcja okazała się fantastyczna.

Polaka 14

Wolne mieszkania: 2/151
Wolne lokale usługowe: 1/3

Nasza definicja luksusu

Unikatowa inwestycja w najstarszej części Placu Grunwaldzkiego, niecałe 200 metrów od brzegu Odry. Powstający w otoczeniu odremontowanych, przedwojennych kamienic budynek z czerwonej cegły, idealnie wpisuje się w otoczenie Kampusu i pobliskiego Bulwaru.

Krucza 2A

Inwestycja wyprzedana

Gdy mniej znaczy więcej

W środku tętniącego życiem Wrocławia, u zbiegu ulic Kruczej i Zaporoskiej, położona jest nasza pierwsza inwestycja, która idealnie wtopiła się w otoczenie, jednocześnie wyróżniając się nowoczesnym wyglądem.

Dowiedz się więcej

Partynicka 18

Inwestycja wyprzedana

Miejsce z klimatem

Apartamenty położone w cenionej dzielnicy Krzyki, będące idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą rezygnować z życia w mieście, a jednocześnie pragną korzystać z uroków sąsiadujących parków.

Dowiedz się więcej

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Wypełnij poniższe pola - nasz doradca klienta odpowie w ciągu 24h!