Wybór inwestycji

Armii Krajowej 46A

Pozostałych mieszkań: 147/250

Blisko i wszystko w zasięgu ręki

W samym centrum Tarnogaju, przy skrzyżowaniu ulic Nyskiej i Armii Krajowej, powstaje największy w naszym portfolio Budynek, który w swoim założeniu ma być pełen naturalnego światła i zieleni.

Dowiedz się więcej

Polaka 10

Pozostałych mieszkań: 74/177

Wyjątkowość projektu

W zaawansowanej fazie całego przedsięwzięcia otrzymaliśmy sygnał, że jedna inwestycja przy ulicy Polaka to za mało. Poszliśmy za radą klientów i rozpoczęliśmy prace nad II etapem. Było warto – reakcja okazała się fantastyczna.

Dowiedz się więcej

Polaka 14

Pozostałych mieszkań: 8/143

Nasza definicja luksusu

Unikatowa inwestycja w najstarszej części Placu Grunwaldzkiego, niecałe 200 metrów od brzegu Odry. Powstający w otoczeniu odremontowanych, przedwojennych kamienic Budynek z czerwonej cegły, idealnie wpisuje się w otoczenie Kampusu i pobliskiego Bulwaru.

Dowiedz się więcej
Krucza 2A Krucza 2A

Krucza 2A

Inwestycja wyprzedana

Gdy mniej znaczy więcej

W środku tętniącego życiem Wrocławia, u zbiegu ulic Kruczej i Zaporoskiej, położona jest nasza pierwsza inwestycja, która idealnie wtopiła się w otoczenie, jednocześnie wyróżniając się nowoczesnym wyglądem.

Partynicka 18 Partynicka 18

Partynicka 18

Inwestycja wyprzedana

Miejsce z klimatem

Apartamenty położone w cenionej dzielnicy Krzyki, będące idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą rezygnować z życia w mieście, a jednocześnie pragną korzystać z uroków sąsiadujących parków.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Wypełnij poniższe dwa pola - nasz doradca klienta odpowie w ciągu 24h!