Wykończenie

Wykończenie

Stwórz przestrzeń, która pozwoli Ci cieszyć się codziennością

Współpracujemy z zespołem kreatywnych specjalistów, dla których niemożliwe nie istnieje. Tym, co nas wyróżnia, jest doskonała znajomość branży oraz indywidualne podejście do każdego wykończenia. Świetne produkty w doskonałych cenach to nie wszystko. Pomożemy Ci stworzyć przestrzeń, która pozwoli Ci cieszyć się codziennością i czuć się wyjątkowo każdego dnia.

Usiądź wygodnie, wypij z nami dobrą kawę, a my zamienimy Twoje marzenie w dom.

Podczas całego procesu doradca otoczy Cię opieką i dopilnuje terminów dostaw oraz kosztorysu. Aeby cały proces przebiegał sprawnie, ustalimy harmonogram prac wykończeniowych. Zapewniamy usługi wraz z kompleksowym wykonawstwem.

Współpracujemy z firmą KODO, która zrealizowała już kilka tysięcy koncepcji wykończeniowych – zarówno dla klientów indywidualnych, funduszy inwestycyjnych, jak i dużej grupy deweloperów.

Zainspiruj się z nami

Spełniamy marzenia o pięknych wnętrzach. Nasi projektanci przedstawią Ci inspirujące aranżacje wnętrz, nowości ze światowych targów designu i nowe trendy, które możesz zastosować we własnym domu. Poznasz najmodniejsze kolory sezonu, obejrzysz eleganckie tapety czy designerskie meble oraz dowiesz się więcej o nowinkach technicznych.

    Formularz kontaktowy

    Napisz do nas lub zadzwoń do biura obsługi klienta: 539 444 455 lub 71 715 60 70. Wypełnij poniższe pola - nasz doradca klienta odpowie w ciągu 24h!

    Zapewniamy, iż Państwa dane nie zostaną przekazane podmiotom trzecim, a tym bardziej nie będą przedmiotem transakcji handlowych. Wyrażona zgoda jest w pełni dobrowolna, jednakże brak zgody na przetwarzanie danych osobowych może uniemożliwić przekazanie Państwu oferty. Pełna treść klauzuli informacyjnej.