Mieszkanie pod kluczMieszkanie pod klucz

Mieszkanie pod klucz

Wykończenie

Stwórz przestrzeń, która pozwoli Ci cieszyć się codziennością

Współpracujemy z firmą redNet Dom, która zadebiutowała na polskim rynku w 2008 roku. Od początku swojej działalności zrealizowała już kilka tysięcy koncepcji wykończeniowych, zarówno dla klientów indywidualnych, funduszy inwestycyjnych, jak i dużej grupy deweloperów.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze zarządzającej, projektantom, kosztorysantom i koordynatorom uzyskasz profesjonalną obsługę oraz kompleksowe podejście do zagadnień z zakresu wykończenia wnętrz. Marka zapewnia 24-miesięczną gwarancję na wykonaną usługę, niższy podatek vat (8%) na materiały oraz atrakcyjne ceny, które uzyskuje od swoich partnerów, nadzór techniczny nad prowadzonymi pracami, aż do momentu bezusterkowego oddania wykończonego mieszkania.

Pakiety

Wykończenie pod klucz

Wybierz pakiet najlepszy dla Twojego mieszkania i ciesz się ciekawie zaprojektowanym salonem, przestronną łazienką, funkcjonalną kuchnią i efektownymi dodatkami.

Możesz mieszać programy lub stworzyć projekt indywidualny.

Projekty wnętrz

Perfekcja detalu

Wnętrze powinno być dopasowane do naszej osobowości i stylu życia.

Kontakt

Skontaktuj się z projektantami

ARCHITEKT WNĘTRZ

Magdalena Przeliorz

Telefon: 517 060 274

magdalena.przeliorz@rednetproperty.com

ARCHITEKT WNĘTRZ

Agata Laufer

Telefon: 502 294 516

agata.laufer@rednetproperty.com

redNet Dom

Al. gen. J. Hallera 188/2, Wrocław

Telefon: 71 720 70 45

info@rednetdom.pl

Formularz kontaktowy

Napisz do nas lub zadzwoń do biura obsługi klienta: 71 715 60 70. Wypełnij poniższe pola - nasz doradca klienta odpowie w ciągu 24h!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym formularzu przez administrującego danymi osobowych Toscom Development Sp. z o.o. ul. Krucza 2a; 53-411 Wrocław w imieniu Toscom Development sp. z o.o. Polaka 1 Sp. k., Toscom Development sp. z o.o. Polaka 2 Sp. k. i Toscom Development sp. z o.o. Armii Krajowej sp. k. w celu przesłania odpowiedzi na złożone zapytanie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administrującego danymi osobowymi Toscom Development sp. z o.o. ul. Krucza 2a; 53-411 Wrocław i spółki zależne w celach wysyłania ofert handlowych.