Wykończenie

Wykończenie

Stwórz przestrzeń, która pozwoli Ci cieszyć się codziennością

Współpracujemy z zespołem kreatywnych specjalistów, dla których niemożliwe nie istnieje. Tym co nas wyróżnia jest doskonała znajomość branży oraz indywidualne podejście do każdego wykończenia. Świetne produkty w doskonałych cenach to nie wszystko. Pomożemy Ci stworzyć przestrzeń, która pozwoli Ci cieszyć się codziennością, w której każdego dnia będziesz czuł się wyjątkowo.

Usiądź wygodnie, wypij z nami dobrą kawę i pozwól nam pokazać jak szybko i bez nadmiernego obciążenia portfela zamienimy Twoje marzenie w dom.

Podczas całego procesu dedykowany doradca otoczy opieką i dopilnuje terminów dostaw oraz kosztorysu. Żeby cały proces przebiegał sprawnie ustalimy harmonogram prac wykończeniowych. Zapewniamy usługi wraz z kompleksowym wykonawstwem.

Współpracujemy z firmą redNet Dom, która zadebiutowała na polskim rynku w 2008 roku. Od początku swojej działalności zrealizowała już kilka tysięcy koncepcji wykończeniowych, zarówno dla klientów indywidualnych, funduszy inwestycyjnych, jak i dużej grupy deweloperów.

Współpracujemy z zespołem kreatywnych specjalistów, dla których niemożliwe nie istnieje. Tym co nas wyróżnia jest doskonała znajomość branży oraz indywidualne podejście do każdego wykończenia.

Świetne produkty w doskonałych cenach to nie wszystko. Pomożemy Ci stworzyć przestrzeń, która pozwoli Ci cieszyć się codziennością, w której każdego dnia będziesz czuł się wyjątkowo.

Wybierz pakiet

Pakiety

Wykończenie pod klucz

Wybierz inwestycję, która Cię interesuje a następnie pakiet najlepszy dla Twojego mieszkania i ciesz się ciekawie zaprojektowanym salonem, przestronną łazienką, funkcjonalną kuchnią i efektownymi dodatkami.

Możesz mieszać programy lub stworzyć projekt stworzony indywidualnie dla Ciebie.

Zainspiruj się z nami

Spełniamy marzenia o pięknych wnętrzach. U naszych projektantów znajdziesz inspirujące aranżacje wnętrz, nowości ze światowych targów designu, porady wnętrzarskie i nowe tredny, które możesz zastosować we własnym domu. Poznasz najmodniejsze kolory sezonu, inspirujące tapety, designerskie meble, które nie tylko urzekają wyglądem, ale i kuszą komfortem. Sprawdzisz co nowego słychać w wyposażeniu łazienek i jak możesz te nowinki techniczne zastosować we własnej łazience

Projektanci

Skontaktuj się z projektantami

Architekt wnętrz

Magda Przeliorz

Telefon: 517 060 274

Architekt wnętrz

Agata Laufer

Telefon: 502 294 516

redNet Dom

ul. Przyjaźni 6 lok. 8, Wrocław

Telefon: 510 203 267

    Formularz kontaktowy

    Napisz do nas lub zadzwoń do biura obsługi klienta: 71 715 60 70. Wypełnij poniższe pola - nasz doradca klienta odpowie w ciągu 24h!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym formularzu przez administrującego danymi osobowych Toscom Development Sp. z o.o. ul. Krucza 2a; 53-411 Wrocław w imieniu Toscom Development sp. z o.o. Polaka 1 Sp. k., Toscom Development sp. z o.o. Polaka 2 Sp. k. i Toscom Development sp. z o.o. Armii Krajowej sp. k. w celu przesłania odpowiedzi na złożone zapytanie.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administrującego danymi osobowymi Toscom Development sp. z o.o. ul. Krucza 2a; 53-411 Wrocław i spółki zależne w celach wysyłania ofert handlowych.