CZYM JEST ZAROSŁO

Zielona rewolucja na twoim balkonie
Zarosło to wspólny projekt dwójki przyjaciół i entuzjastów roślin. Trzy sezony temu postanowiliśmy, na przekór polskiej pogodzie, zrobić swoje zielone tarasy.
Współpracując z najlepszymi szkółkami, ucząc się na własnych błędach, udało się nam stworzyć własną miejską dżunglę, która każdej wiosny odwdzięcza się z nawiązką puszczając nowe liście!
Po drodze zaraziliśmy naszą pasją wielu znajomych, którym też zamarzył się zielony gąszcz. Dzięki nam ich ściany i bariery już zarosły!
Teraz chcielibyśmy przeobrazić wasze balkony.

ROŚLINY

Mrozoodporne i zimozielone
Odpowiednio dobrane do miejsca rośliny sadzimy w dwóch typach donic, drewnianych lub imitujących beton architektoniczny. Wykonywane na wymiar pozwalają najlepiej wykorzystać przestrzeń, ocieplane i z otworami odwadniającymi dbają o kondycję zieleni o każdej porze roku.
Wykorzystujemy mrozoodporną i zimozieloną roślinność, która nie tylko poradzi sobie w gorszych warunkach pogodowych, ale będzie cieszyć oko przez cały czas. Pojawią się też rośliny egzotyczne, takie jak roztraty czy palmy.
[instagram-feed num=4 cols=4 showfollow=false]
Przed i Po

Poniżej prezentujemy jedną z naszych realizacji przed i po. By stworzyć miejską dżunglę nie musisz mieć ogromnego balkonu, wystarczy 6 m2

Przed
Po

Podoba Ci się? Skontaktuj się z nami lub śledź nas w social mediach

Ile czasu zajmie Ci pielęgnacja?

Niezbędne minimum. Zieleń projektujemy tak, aby była samowystarczalna i niewymagająca.

Ile czasu zajmie Ci pielęgnacja?
Przyłącza wody i prądu na balkonach Toscom

Wszystkie balkony powyżej 6m2 w inwestycjach Toscom będą wyposażone w wymienione wyżej przyłącza,
co pozwoli utrzymywać rośliny przy życiu bez większego wysiłku, nawet podczas nieobecności.

Martwisz się sezonem zimowym?

Oferujemy usługę przygotowania roślin do nadchodzącej zimy.

REALIZACJE

Efekt Zarosło, który mówi sam za siebie

KONTAKT

Stwórz ogród na balkonie z Zarosło

Zadzwoń do nas: +48 668 376 090
lub napisz maila na kontakt@zaroslo.pl

    Formularz kontaktowy

    Napisz do nas lub zadzwoń do biura obsługi klienta: 539 444 455 lub 71 715 60 70. Wypełnij poniższe pola - nasz doradca klienta odpowie w ciągu 24h!

    Zapewniamy, iż Państwa dane nie zostaną przekazane podmiotom trzecim, a tym bardziej nie będą przedmiotem transakcji handlowych. Wyrażona zgoda jest w pełni dobrowolna, jednakże brak zgody na przetwarzanie danych osobowych może uniemożliwić przekazanie Państwu oferty. Pełna treść klauzuli informacyjnej.