Warto wiedzieć

Najważniejsze porady

Poradnik Toscom Development został stworzony z najciekawszych tematów, które towarzyszą nabywcom nowych mieszkań. Znajdziecie tutaj przede wszystkim inspiracje oraz przydatne informacje, o których warto wiedzieć przed jak i już po zakupie mieszkania.

2019-01-21

Zmiany w użytkowaniu wieczystym

Już od dnia 1 stycznia 2019 r. obowiązuje nowa ustawa z dnia 20 lipca 2018 r. o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów. Od dnia 1 stycznia 2019 r. obowiązuje także ustawa z dnia 6 grudnia 2018 r. o zmianie ustawy o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów […]

Więcej
2018-07-11

Kupno małego mieszkania – o czym warto wiedzieć?

Wybór małego mieszkania to decyzja wyjątkowa. Decydując się na zakup małego mieszkania koniecznie patrzmy na jego lokalizację.

Więcej
2018-05-09

Jak wybrać drzwi wewnętrzne do mieszkania?

Wybór drzwi wewnętrznych to ważna kwestia omawiana najczęściej przy okazji remontu lub przeprowadzki do nowego mieszkania. Jeśli zastanawiasz się, jakie drzwi wewnętrzne będą najbardziej odpowiednie, weź pod uwagę przede wszystkim jakość materiału, z którego zostały wykonane.

Więcej