mieszkania Wrocław Armii Krajowej 46Amieszkania Armii Krajowej Wrocław

Zapraszamy do kontaktu

0 Kondygnacji

0 Mieszkań

0 Miejsc parkingowych

Mieszkaj imponująco

W samym środku dzielnic Krzyki i Tarnogaj, przy skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Nyskiej, powstaje największa i najbardziej prestiżowa w naszym portfolio inwestycja. Dzięki dużym przeszkleniom, elewacji z cegły klinkierowej oraz zieleni na wewnętrznym patio, nowy budynek będzie naprawdę wyjątkowy. Tworzymy 250 mieszkań o zróżnicowanym metrażu – od 25 m2 do 95 m2. Przewidzieliśmy również 221 miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie. Z kolei na inwestorów czekać będzie 15 lokali handlowo-usługowych o powierzchni od 30 m2 do 190 m2. Dodatkowo przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z prywatnej siłowni, a pomocny portier odbierze przesyłkę i przechowa klucze.

O inwestycji

0 Kondygnacji

1-4 Ilość pokoi

0 Mieszkań

0 Miejsc parkingowych

W samym środku dzielnic Krzyki i Tarnogaj, przy skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Nyskiej, powstaje największy i najbardziej prestiżowy w naszym portfolio Budynek, który w swoim założeniu ma być pełen naturalnego światła i zieleni.

Wybierz mieszkanie

Wybierz mieszkanie, które Cię interesuje. Każde mieszkanie możesz dodać do ulubionych, dzięki temu twoje najlepsze wybory zostaną zapisane. Wybierz odpowiedni widok dla Twoich potrzeb wyboru mieszkania:

armii-krajowej-46a armii-krajowej-46a
Wybierz mieszkanie klikając na interesującą Cię kondygnację.

Cechy inwestycji

W samym środku dzielnic Krzyki i Tarnogaj, przy skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Nyskiej, powstaje największy i najbardziej prestiżowy w naszym portfolio Budynek, który w swoim założeniu ma być pełen naturalnego światła i zieleni.

Ochrona
Obiektu

Prywatna
Siłownia

Zielone
Patio

Osiedlowa
Pomoc

Ceglana
Elewacja

Okna typu
Portfenetr

Galeria

W naszej galerii znajdziesz wizualizacje budynku i wnętrz, zdjęcia z budowy, które wrzucamy regularnie oraz filmy kręcone z drona.

mieszkania Wrocław deweloper

Lokalizacja

ARMII KRAJOWEJ 46A położona jest w odległości spaceru od Parku Skowroniego, Generała Władysława Andersa oraz Wschodniego. Studenci mają do pokonania raptem 2-3 km do Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego UM, a tuż za rogiem znajdują się przystanki komunikacji miejskiej. Natomiast w każdą niedzielę na terenie Browaru Mieszczańskiego gości Wrocławski Bazar Smakoszy, który zapewnia zdrowe i smaczne lokalne, regionalne, krajowe i zagraniczne przysmaki.

W 7 minut dojedziemy do Wrocławskiego Parku Wodnego, a kawałek dalej znajdziemy się już przy Dworcu Głównym oraz niedawno powstałego lifestylowego centrum handlowego Wroclavia z pierwszym we Wrocławiu kinem IMAX. Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest znaleźć się w dwóch miejscach naraz? Z naszym mieszkaniem Armii Krajowej 46A to możliwe. Tworzona przez nas inwestycja znajduje się bowiem na styku dwóch wrocławskich dzielnic: Krzyków oraz Tarnogaju. To idealna lokalizacja dla…

Armii Krajowej 46A

Ul. Armii Krajowej 46A,
53-041 Wrocław, Polska

Wyświetl mapę

Budowa

0 % Zaawansowania budowy

Aktualny postęp prac budowlanych

Budowa jest ogrodzona, wykonano zaplecze budowy. Prace związane z usunięciem kolizji sieci zostały zakończone. Stan surowy zamknięty – wykonany. Ścianki działowe gotowe. Montaż stolarki i ślusarki otworowej niemalże ukończony. Instalacje elektryczne na poziomie 95%. Posadzki i tynki zrobione w całości, instalacje elektryczne na poziomie 95%. Dach ukończony w 100%, jak również elewacja. Zagospodarowanie terenu niemalże ukończone – 98%.

Klatka po klatce

Zdjęcia z budowy

Formularz kontaktowy

Napisz do nas lub zadzwoń do biura obsługi klienta: 71 715 60 70. Wypełnij poniższe pola - nasz doradca klienta odpowie w ciągu 24h!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym formularzu przez administrującego danymi osobowych Toscom Development Sp. z o.o. ul. Krucza 2a; 53-411 Wrocław w imieniu Toscom Development sp. z o.o. Polaka 1 Sp. k., Toscom Development sp. z o.o. Polaka 2 Sp. k. i Toscom Development sp. z o.o. Armii Krajowej sp. k. w celu przesłania odpowiedzi na złożone zapytanie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administrującego danymi osobowymi Toscom Development sp. z o.o. ul. Krucza 2a; 53-411 Wrocław i spółki zależne w celach wysyłania ofert handlowych.