Armii Krajowej 46AArmii Krajowej 46A

O inwestycji

0 Kondygnacji

0 Mieszkania

0 Miejsc parkingowych

0 Kondygnacji

0-0 Ilość pokoi

0 Mieszkania

0 Miejsc parkingowych

W samym środku dzielnic Krzyki i Tarnogaj, przy skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Nyskiej, powstaje największy i najbardziej prestiżowy w naszym portfolio Budynek, który w swoim założeniu ma być pełen naturalnego światła i zieleni.

Mieszkaj imponująco

W samym środku dzielnic Krzyki i Tarnogaj, przy skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Nyskiej, powstaje największa i najbardziej prestiżowa w naszym portfolio inwestycja. Dzięki dużym przeszkleniom, elewacji z cegły klinkierowej oraz zieleni na wewnętrznym patio, nowy budynek będzie naprawdę wyjątkowy. Tworzymy 250 mieszkań o zróżnicowanym metrażu – od 25 m2 do 95 m2. Przewidzieliśmy również 264 miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie. Z kolei na inwestorów czekać będzie 8 lokali handlowo-usługowych o powierzchni od 128 m2 do 262 m2. Dodatkowo przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z prywatnej siłowni, a pomocny portier odbierze przesyłkę i przechowa klucze.

WYBIERZ MIESZKANIE

Każde mieszkanie możesz dodać do ulubionych, dzięki temu twoje najlepsze wybory zostaną zapisane.

Zmień widok wyboru mieszkania:

Wybór mieszkania

Wybierz kondygnację, która Cię interesuje (zaznaczona kolorem szarym). Kliknij w lokal, by poznać jego szczegóły. Każde mieszkanie możesz dodać do ulubionych, dzięki temu twoje najlepsze wybory zostaną zapisane.

Zmień widok wyboru mieszkania:

armii-krajowej-46a armii-krajowej-46a

Cechy szczególne

OCHRONA OBIEKTU

OCHRONA OBIEKTU

PRYWATNA SIŁOWNIA

PRYWATNA SIŁOWNIA

ZIELONE PATIO

ZIELONE PATIO

OSIEDLOWA POMOC

OSIEDLOWA POMOC

CEGLANA ELEWACJA

CEGLANA ELEWACJA

OKNA TYPU PORTFENETR

OKNA TYPU PORTFENETR

Budowa

0% Zaawansowania budowy

Aktualny postęp prac budowlanych

Budowa jest ogrodzona, wykonano zaplecze budowy. Nieustannie trwają prace związane z usunięciem kolizji sieci.
Konstrukcja oraz strop poziomu +6 jest ukończona w 60%, rozpoczęliśmy prace nad konstrukcją poziomu +7.
Jednocześnie montujemy stolarkę i ślusarkę otworową, wewnętrzne instalacje sanitarne oraz elektryczne.

Kamera na plac budowy

Od pierwszego dnia budowy prowadzimy podgląd dla wszystkich ciekawych postępu prac budowlanych.

Galeria

W naszej galerii znajdziesz wizualizacje budynku i wnętrz, zdjęcia z budowy, które wrzucamy regularnie oraz filmy kręcone z drona.

 

Lokalizacja

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest znaleźć się w dwóch miejscach naraz? Z naszym mieszkaniem Armii Krajowej 46A to możliwe. Tworzona przez nas inwestycja znajduje się bowiem na styku dwóch wrocławskich dzielnic: Krzyków oraz Tarnogaju. To idealna lokalizacja dla:

  • przyjezdnych studentów szukających niewielkiego mieszkania na okres nauki,
  • młodych rodzin z dziećmi chcących mieć swoje prywatne przytulne miejsce we Wrocławiu.

Zarówno pierwsi, jak i drudzy znajdą dla siebie ciekawe atrakcje znajdujące się w pobliżu tarnogajskiej inwestycji. Warto jednak zapoznać się z ofertą szkół i uczelni, które położone są niedaleko naszych mieszkań na Tarnogaju.

  • Interesujesz się zagadnieniami związanymi z ekonomią, zarządzaniem oraz finansami? Zacznij studiować na oddalonym o około 20 minut od Twojego mieszkania na Gaju Uniwersytecie Ekonomicznym. Możesz być pewny, że wykształceni profesorowie przekażą Ci cenną i wartościową wiedzę.
  • Masz dzieci w wieku szkolnym? Przy Armii Krajowej 46A znajduje się szkoła podstawowa, do której Twoja pociecha będzie mogła uczęszczać.

Obok nauki ważnym aspektem życia jest rozrywka. A tej w pobliżu inwestycji na Gaju nie brakuje. Możesz na przykład powspinać się na różnej wysokości ścianki wspinaczkowe w Centrum Wspinaczkowym, do którego dojdziesz na piechotę w 10 minut. Lubisz większy wysiłek fizyczny? Wybierz się do Parku Trampolin JumpWorld. Wystarczy 7-minutowy spacer od Twojego mieszkania na Tarnogaju, abyś mógł cieszyć się skokami na różnej wielkości trampolinach.

Dlaczego warto zamieszkać na Tarnogaju?

W najbliższej okolicy mieszkań na Gaju położone są liczne markety spożywcze, takie jak na przykład: Lidl, Kaufland, Carrefour czy Biedronka, a także drogeria Rossmann. Co jeszcze będziesz mógł zrobić, decydując się na mieszkanie w tej części Wrocławia?

  • Wykupić receptę w pobliskiej aptece.
  • Zmienić fryzurę w nowoczesnym salonie fryzjerskim.
  • Zatankować samochód na stacjach paliw.
  • Zjeść smaczny obiad w popularnych restauracjach czy pizzeriach.
  • Skorzystać z usług, które oferują liczne oddziały różnych banków.

W niedalekiej odległości od mieszkań na Gaju znajduje się kilka parków, między innymi: Tarnogajski, Skowroni, a także Generała Władysława Andersa. Te malownicze miejsca zachęcają do rodzinnych spacerów, zabaw z dziećmi na placach zabaw oraz uprawiania aktywności fizycznych, takich jak bieganie czy nordic walking. Wrocławskie parki na Tarnogaju w każdej porze roku inaczej zachwycają swoją urodą – wiosną budzą się do życia, latem pysznią się soczystą zielenią, jesienią mienią ognistymi kolorami, a zimą przechodzą w stan spoczynku i pokrywają się białym puchem.

Tak piękne widoki dostępne będą dla Ciebie każdego dnia. Wystarczy, że zdecydujesz się na zakup mieszkania przy ulicy Armii Krajowej 46A na Tarnogaju.

SAT ARMII

Budowa

0% ZAAWANSOWANIA BUDOWY

Aktualny postęp prac budowlanych

Budowa jest ogrodzona, wykonano zaplecze budowy. Nieustannie trwają prace związane z usunięciem kolizji sieci. Konstrukcja oraz strop poziomu +6 jest ukończona w 60%, rozpoczęliśmy prace nad konstrukcją poziomu +7. Jednocześnie montujemy stolarkę i ślusarkę otworową, wewnętrzne instalacje sanitarne oraz elektryczne.

Kamera na placu budowy

Od pierwszego dnia budowy prowadzimy podgląd dla wszystkich ciekawych postępu prac budowlanych.

Mapa inwestycji

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Wypełnij poniższe pola - nasz doradca klienta odpowie w ciągu 24h!