; mieszkanie pod klucz

Mieszkanie pod klucz – jakie są zalety?

Jeśli decydujesz się na wybór mieszkania pod klucz, będziesz się mógł do niego wprowadzić zaraz po zakończonych pracach.

Dzięki temu mieszkanie będzie wyposażone w odpowiednie media, część pomieszczeń będzie umeblowana, a ty będziesz mógł zająć się sprawną przeprowadzką do czystego, świeżego mieszkania.

Jeden rachunek

Wybierając mieszkanie pod klucz możesz zdecydować się na opłacenie jednego rachunku. Nie musisz korzystać z pomocy wielu ekip budowlanych i wykończeniowych, nie podpisujesz kolejnych umów i nie poszukujesz nowych fachowców. Wszystko możesz załatwić za jednym razem. Ponadto, kupno jak i wykończenie mieszkania możesz opłacić jednym kredytem hipotecznym.

Oszczędność

Najcenniejszym skarbem współczesnego człowieka jest czas. Poszukiwanie kolejnych fachowców, zakup materiałów wykończeniowych, terminy realizacji poszczególnych projektów- to wszystko zajmuje znacznie więcej czasu aniżeli nam się wydaje. Dzięki mieszkaniu pod klucz cały ten chaos nas ominie. Co więcej, możemy wynegocjować korzystne warunki wykończenia wnętrz, co wpłynie na oszczędności portfela.

Indywidualizacja projektu

Wybór mieszkania pod klucz najczęściej łączy się ze współpracą z dekoratorem wnętrz czy architektem. Dzięki temu możemy omówić i zaplanować nawet najmniejsze elementy projektu. Możemy skupić się na usytuowaniu pomieszczeń, likwidacji bądź dostawki ścian. Możemy także wybrać pasujące do nas okna, drzwi czy miejsca, w których znajdą się gniazdka. Mieszkanie będzie idealnym odwzorowaniem projektu. Ekipa zadba także o podłogi i wykończenie ścian w interesującym nas kolorze. Fachowe doradztwo to niezwykle przydatna usługa, dzięki której nie popełnimy wielu potencjalnych błędów organizując życie i przestrzeń w naszym nowym mieszkaniu.

Mieszkanie pod klucz to wyjątkowa opcja dla osób, które cenią sobie fachową pomoc, oszczędność, a także indywidualne podejście do klienta. Dzięki takiemu wyborowi mamy dużą kontrolę nad projektem i pracami wewnątrz mieszkania. Możemy dostosować je do naszych upodobań oraz szybko zorganizować przeprowadzkę. To wygodny i łatwy sposób na skuteczne wykończenie mieszkania.