Najważniejsze informacje dla Ciebie

W cenie apartamentów zawarte są: klimatyzacja, kompleksowe wykończenie łazienki w standardzie premium, zamontowane drzwi wewnętrzne, położone podłogi w standardzie premium, pomalowane ściany.

Topowa lokalizacja

Studio Plac Dominikański to luksusowy apartamentowiec w samym sercu Wrocławia. W doborowym towarzystwie i w najbliższym sąsiedztwie Akademii Sztuk Pięknych, Galerii Dominikańskiej oraz hotelu Hilton stanie się charakterystycznym punktem na mapie Wrocławia. Specjalnie dla Ciebie oraz Twoich gości znaleźliśmy doskonałą lokalizację. Na wyciągnięcie ręki znajdziesz Park Słowackiego, od którego dzieli Cię zaledwie 200 metrów. Niewiele dalej usytuowana jest płyta wrocławskiego rynku, tylko 800 metrów. Zdecydowana większość uniwersytetów mieści się w promieniu 1.5 km, tak samo jak najważniejsze ośrodki kulturalne miasta- NFM oraz Panorama Racławicka.

4 min Galeria Dominikańska

12 min Rynek

25 min Dworzec Główny

15 min Renoma

3 min Park Staromiejski

2 min Rower Miejski

8 min Panorama Racławicka

18 min Narodowe Forum Muzyki

Inwestycja

Najlepsza inwestycja we Wrocławiu

Studio Plac Dominikański zaplanowaliśmy jako najcenniejsze aktywo w Twoim portfelu nieruchomości. Jako doskonałą lokatę kapitału o regularnym wzroście wartości. Dzięki lokalizacji i dynamicznemu rozwojowi Wrocławia możesz być pewny, że inwestujesz w bezpieczną przystań. Elastyczna aranżacja wnętrz i szereg udogodnień pozwoli obrać każdy kierunek najmu. Chcesz stabilnego przychodu z najmu długoterminowego ? Nie ma problemu, w każdym z apartamentów przygotowaliśmy podłączenie do aneksu kuchennego wraz z kompleksowym wyposażeniem. Jesteś zdecydowany na maksymalizacje zysków i obierasz drogę najmu krótkoterminowego ? Jeszcze lepiej, wraz z wrocławskim operatorem najmu firmą IVANISHVILI przygotowaliśmy ofertę całkowicie odciążająca Ciebie i Twoich bliskich od zarządzania i administrowania Twoim Studio.

Inwestycja

Toscom Development i HCS, spółka z której się wywodzimy, to zespól wysoko wykwalifikowanych specjalistów z wielu branż. Przy pomocy międzynarodowych partnerów działamy na rynku nieruchomości w całej Polsce – od 25 lat z pasją realizujemy różne inwestycje.

Od 2012 roku tworzymy deweloperską manufakturę. Z poczuciem ogromnej odpowiedzialności społecznej tworzymy wyjątkowe obiekty, świadomie ingerujemy w miejską przestrzeń publiczną pamiętając, że nasze budynki będą towarzyszyć mieszkańcom przez kolejne dekady.

Architektura

Jeżeli ludzie są inni, to dlaczego budynki są takie same?

Tworzymy miejsce unikatowe, bardzo wyeksponowane, widoczne dla ogromnej ilości mieszkańców i przyjezdnych. Taka lokalizacja zobowiązuje. Zobowiązuje do odpowiedzialnej i wysmakowanej architektury. Wraz z uznanymi wrocławskimi architektami Bartoszem Łukaszewiczem i Marcinem Dziewońskim oddaliśmy hołd stojącemu naprzeciwko Studia gmachowi Poczty Polskiej. Niemal 90 lat temu projektant Lothar Neumann, uznał za jedyny słuszny budulec- klasyczną cegłę. Kontynuacja jego wizji wydaje się słusznym rozwiązaniem. Nasz budynek oprócz cegły klinkierowej, aluminiowej stolarki okiennej proponuje luksusowe wnętrza, zaprojektowane dla najbardziej wymagających klientów.

Partnerzy inwestycji

Wspólnie spełniamy i przekraczamy oczekiwania klientów

Wybieramy najlepszych profesjonalistów na rynku, tak aby tym samym nasze inwestycje były odzwierciedleniem poziomu jakiego od nich oczekujemy.

    Formularz kontaktowy

    Napisz do nas lub zadzwoń do biura obsługi klienta: 539 444 455 lub 71 715 60 70. Wypełnij poniższe pola - nasz doradca klienta odpowie w ciągu 24h!

    Zapewniamy, iż Państwa dane nie zostaną przekazane podmiotom trzecim, a tym bardziej nie będą przedmiotem transakcji handlowych. Wyrażona zgoda jest w pełni dobrowolna, jednakże brak zgody na przetwarzanie danych osobowych może uniemożliwić przekazanie Państwu oferty. Pełna treść klauzuli informacyjnej.