Polaka 14Polaka 14

Lokalizacja

Zamieszkaj w sercu Placu Grunwaldzkiego

Akademia Wychowania Fizycznego

2,7 km Akademia Wychowania Fizycznego

Stacja Benzynowa

100 m Stacja Benzynowa

Biblioteka Uniwersytecka

150 m Biblioteka Uniwersytecka

Ogród Botaniczny

850 m Ogród Botaniczny

Kampus Uniwersytecki

50 m Kampus Uniwersytecki

KFC

30 m KFC

Uniwersytet Medyczny

950 m Uniwersytet Medyczny

Muzeum Narodowe

1 km Muzeum Narodowe

Odra

200 m Odra

Panorama Racławicka

1 km Panorama Racławicka

Pasibus

750 m Pasibus

Pizzahut

30 m Pizzahut

Politechnika

400 m Politechnika

Uniwersytet Przyrodniczy

600 m Uniwersytet Przyrodniczy

Rower Miejski

200 m Rower Miejski

Rynek

2,1 km Rynek

Park Szczytnicki

2 km Park Szczytnicki

Przystanek Tramwajowy

50 m Przystanek Tramwajowy

Ostrów Tumski

750 m Ostrów Tumski

Wartburger

10 m Wartburger

Zoo i Hala Stulecia

1,6 km Zoo i Hala Stulecia

Akademia Sztuk Pięknych

1,2 km Akademia Sztuk Pięknych

Przystanek Autobusowy

50 m Przystanek Autobusowy

Pasaż Grunwaldzki

550 m Pasaż Grunwaldzki

Park Słowacki

800 m Park Słowacki

Inwestycja

W kilku słowach

Nowoczesny budynek zlokalizowany przy samym Kampusie Uniwersyteckim i najważniejszych ośrodkach akademickich we Wrocławiu. Położony nieopodal Ostrowa Tumskiego i Muzeum Narodowego, w odległości spaceru od Ogrodu Botanicznego i rozległego Parku Szczytnickiego.
W najbliższej okolicy znajduje się aż 5 stacji Roweru Miejskiego, a kolejne 3 przy Ogrodzie Zoologicznym. W malowniczym Parku Szczytnickim, otoczona pergolą i w bezpośrednim sąsiedztwie Hali Stulecia, położona jest znana wszystkim wrocławianom multimedialna fontanna, będąca największym tego typu obiektem w Polsce i jednym z największych w Europie. Nowe mieszkanie w tak dogodnej lokalizacji, z różnorodnymi atrakcjami pozwoli lokatorom w pełni cieszyć się atmosferą Wrocławia.

Nie tylko najmłodsi docenią sąsiedztwo spektakularnie rozbudowującego się Ogrodu Zoologicznego, nadodrzańskich obszarów zieleni czy zacisznego Parku Dąbskiego, będących tak pożądanym miejscem wypoczynku w centrum miasta.

Zdjęcia pochodzą z Archiwum Wrocławia

Wykończenie

Uważamy, że najlepsza architektura pochodzi z syntezy wszystkich elementów, które oddzielnie obejmują i informują o charakterze budynku: struktura, która go podtrzymuje, usługi, które pozwalają mu funkcjonować, jego ekologia, jakość naturalnego światła, związek budynku z panoramą miasta. Dzięki kreatywnej współpracy architekci i inżynierowie łączą swoją wiedzę w celu opracowania najlepszych rozwiązań projektowych.

Parking podziemny

Na poziomie -2 i -1 przewidzieliśmy łącznie 218 miejsc postojowych. Rozróżniamy miejsca pojedyncze oraz podwójne/zależne.

Komórki lokatorskie

Oferujemy 105 komórek lokatorskich, o wielkości od 2,11 m2 do 6 m2.

Formularz kontaktowy

Napisz do nas lub zadzwoń do biura obsługi klienta: 71 715 60 70. Wypełnij poniższe pola - nasz doradca klienta odpowie w ciągu 24h!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym formularzu przez administrującego danymi osobowych Toscom Development Sp. z o.o. ul. Krucza 2a; 53-411 Wrocław w imieniu Toscom Development sp. z o.o. Polaka 1 Sp. k., Toscom Development sp. z o.o. Polaka 2 Sp. k. i Toscom Development sp. z o.o. Armii Krajowej sp. k. w celu przesłania odpowiedzi na złożone zapytanie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administrującego danymi osobowymi Toscom Development sp. z o.o. ul. Krucza 2a; 53-411 Wrocław i spółki zależne w celach wysyłania ofert handlowych.