Lokalizacja Polaka 10

Centrum Wrocławia

2,7 km Akademia
Wychowania Fizycznego

100 m Stacja
Benzynowa

150 m Biblioteka
Uniwersytecka

850 m Ogród
Botaniczny

50 m Kampus
Uniwersytecki

30 m KFC

950 m Uniwersytet
Medyczny

1 km Muzeum
Narodowe

200 m Odra

1 km Panorama
Racławicka

750 m Pasibus

30 m Pizzahut

400 m Politechnika

600 m Uniwersytet
Przyrodniczy

200 m Rower
Miejski

2,1 km Rynek

2 km Park
Szczytnicki

50 m Przystanek
Tramwajowy

750 m Ostrów
Tumski

10 m Wartburger

1,6 km Zoo
i Hala Stulecia

1,2 km Akademia
Sztuk Pięknych

50 m Przystanek
Autobusowy

550 m Pasaż
Grunwaldzki

800 m Park
Słowacki

Dlaczego warto wybrać mieszkania w sercu Placu Grunwaldzkiego?

Kupując mieszkanie przy Polaka 10, możesz być pewien, że nie będziesz miał większych problemów ze znalezieniem najważniejszych punktów usługowych. W pobliżu znajdują się między innymi: stacja paliw, apteka, usługi szewskie, oddział banków, bankomaty, bary, restauracje i pizzerie, sklepy takie jak Biedronka czy Żabka.

Wrocławskim mieszkaniom przy placu Grunwaldzkim blisko również do jednego z największych centrów handlowo-rozrywkowych na Dolnym Śląsku – Pasażu Grunwaldzkiego. Znajduje się w nim około 200 punktów handlowych-usługowych oraz restauracyjnych, a także Multikino z 11 salami kinowymi.

Polaka 10

Ul. Benedykta Polaka 10
50-379 Wrocław

Wyświetl mapę

Zamieszkaj w sercu Placu Grunwaldzkiego

Polaka 10 to mieszkania stworzone zgodnie z filozofią Toscom – szacunek i otwartość na potrzeby człowieka. Nowoczesny i funkcjonalny, a przy tym kameralny budynek to część dwóch inwestycji, którą Toscom buduje w centrum Wrocławia. Twoja prywatna wyspa w środku miasta. Wszystkie mieszkania w pierwszym, designerskim budynku znalazły już swoich właścicieli. W tej chwili w ofercie mamy drugi etap w sprzedaży z mieszkaniami o powierzchni od 28 do 68[m2] oraz lokale usługowe o powierzchniach od 23 do 259 [m2].

Zachęcamy do kontaktu z doradcą klienta.

Inwestycja Polaka 10

Historia Placu Grunwaldzkiego

Mieszkania we Wrocławiu przy Grunwaldzie są za pan brat ze sztuką, zarówno tradycyjną, jak i nowoczesną. Świadczą o tym chociażby położone kilkanaście minut drogi od Polaka 10 dwie ciekawe rzeźby udowadniające, że Wrocław jest otwarty na sztukę nowoczesną – przestrzenna instalacja WRO oraz betonowy model atomu. Jeśli jednak nie interesujesz się sztuką współczesną, możesz wybrać się do położonego zaledwie 700 metrów od Polaka 10 wrocławskiego Muzeum Narodowego. Znajdziesz tam między innymi obrazy i rzeźby z terenów Śląska.

Zdjęcia pochodzą z Bildarchiv Foto Marburg

Inwestycja

W kilku słowach

Nowoczesny budynek zlokalizowany przy samym Kampusie Uniwersyteckim i najważniejszych ośrodkach akademickich we Wrocławiu. Położony nieopodal Ostrowa Tumskiego i Muzeum Narodowego, w odległości spaceru od Ogrodu Botanicznego i rozległego Parku Szczytnickiego.

Zdjęcia pochodzą z Bildsarchiv Foto Marburg

Budujemy wyrazisty Wrocław

Nowoczesny budynek zlokalizowany przy samym Kampusie Uniwersyteckim i najważniejszych ośrodkach akademickich we Wrocławiu. Położony nieopodal Ostrowa Tumskiego i Muzeum Narodowego, w odległości spaceru od Ogrodu Botanicznego i rozległego Parku Szczytnickiego. W najbliższej odległości znajduje się aż 5 stacji Roweru Miejskiego, a kolejne 3 przy Ogrodzie Zoologicznym.


W malowniczym Parku Szczytnickim, otoczonym pergolą i w bezpośrednim sąsiedztwie Hali Stulecia, położona jest znana wszystkim wrocławianom multimedialna fontanna, będąca największym tego typu obiektem w Polsce i jednym z największych w Europie. Nowe mieszkanie w tak dogodnej lokalizacji, z różnorodnymi atrakcjami pozwoli lokatorom w pełni cieszyć się atmosferą Wrocławia.


Nie tylko najmłodsi docenią sąsiedztwo spektakularnie rozbudowującego się Ogrodu Zoologicznego, nadodrzańskich obszarów zielenii czy zacisznego Parku Dąbskiego, będących tak pożądanym miejscem wypoczynku w centrum miasta

Wykończenie

Uważamy, że najlepsza architektura pochodzi z syntezy wszystkich elementów, które oddzielnie obejmują i informują o charakterze budynku: struktura, która go podtrzymuje, usługi, które pozwalają mu funkcjonować, jego ekologia, jakość naturalnego światła, związek budynku z panoramą miasta. Dzięki kreatywnej współpracy architekci i inżynierowie łączą swoją wiedzę w celu opracowania najlepszych rozwiązań projektowych

Parking podziemny

Na poziomie -2 i -1 przewidzieliśmy łącznie 191 miejsc postojowych. Rozróżniamy miejsca pojedyncze oraz podwójne/zależne.

Komórki lokatorskie

Oferujemy 105 komórek lokatorskich, od wielkości od 2,45 m2 do 10,66 m2.

    Formularz kontaktowy

    Napisz do nas lub zadzwoń do biura obsługi klienta: 539 444 455 lub 71 715 60 70. Wypełnij poniższe pola - nasz doradca klienta odpowie w ciągu 24h!

    Zapewniamy, iż Państwa dane nie zostaną przekazane podmiotom trzecim, a tym bardziej nie będą przedmiotem transakcji handlowych. Wyrażona zgoda jest w pełni dobrowolna, jednakże brak zgody na przetwarzanie danych osobowych może uniemożliwić przekazanie Państwu oferty. Pełna treść klauzuli informacyjnej.