Partynicka 18
Inwestycja wyprzedana

Mieszkania Partynicka 18

Mieszkania w centrum tętniącego życiem miasta

W samym centrum zielonej dzielnicy Krzyki znajdują się przepięknie położone apartamenty inwestycji PARTYNICKA 18. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą rezygnować z życia w mieście, a jednocześnie pragną korzystać z uroków natury. W pobliżu tej inwestycji znajduje się bowiem: Park Kleciński oraz Park Południowy, czyli jedno z najpiękniejszych zielonych miejsc Wrocławia.

0 Kondygnacji

0 Mieszkań

0 Miejsc parkingowych

Chcesz mieszkać imponująco?

Inwestycja na Partynickiej została wyprzedana, ale mamy inne nowoczesne inwestycje w doskonałych lokalizacjach, sprawdź je poniżej.

MIESZKANIA PARTYNICKA 18

Mieszkania w centrum tętniącego życiem miasta

PARTYNICKA 18 to kameralna i przyjazna inwestycja złożona z 4 budynków mieszkalnych z lokalami o powierzchni od 41 do 67 m². W trzech z nich znajduje się po 9 mieszkań z przestronnymi balkonami. W inwestycji tej mieści się 61 miejsc postojowych oraz wyodrębnione ogródki przydomowe. Oprócz tego mieszkańcy mają do dyspozycji komórki lokatorskie oraz wózkownię.

Galeria

Nasz standard wykończenia znacznie przewyższa podobne oferty rynkowe – przy budowie korzystaliśmy bowiem z wysokiej jakości naturalnych materiałów. PARTYNICKA 18 to mieszkania dla osób ceniących jakość, nowoczesność i wygodę.

Lokalizacja

Lokalizacja tej inwestycji jest idealna zarówno dla tych, którzy poruszają się komunikacją miejską, jak i własnymi środkami lokomocji. Przy niedawno wyremontowanej ulicy Przyjaźni znajduje się pętla tramwajowa, natomiast równolegle biegnącą ulicą Krzycką kursuje 5 linii autobusowych.

Doskonała lokalizacja pozwala mieszkańcom PARTYNICKIEJ 18 na aktywne spędzanie czasu. Mają oni do wyboru między innymi:

 • pole golfowe City Golf Wrocław w Parku Grabiszyńskim,
 • Matchpoint, czyli nowoczesny obiekt sportowo-rekreacyjny, w którym można zagrać w tenisa ziemnego i stołowego, squasha czy badmintona lub zapisać się na siłownię i fitness.
 • majestatyczny Zamek Topacz z takimi atrakcjami, jak Muzeum Motoryzacji, strzelnica golfowa czy dwa kryte korty tenisowe.

W najbliższym otoczeniu mieszkań przy PARTYNICKIEJ 18 znajduje się Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MediConcept, centrum ortodontyczno-stomatologiczne Ortodent oraz apteka. Ponadto w odległości około 2 km znajduje się węzeł autostradowy oraz autostradowa obwodnica miasta, dzięki którym szybko dojedziesz do lotniska, stadionu miejskiego oraz największego w Polsce kompleksu usługowo-handlowego – Parku Handlowego Bielany.

Mapa inwestycji

  Formularz kontaktowy

  Napisz do nas lub zadzwoń do biura obsługi klienta: 71 715 60 70. Wypełnij poniższe pola - nasz doradca klienta odpowie w ciągu 24h!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym formularzu przez administrującego danymi osobowych Toscom Development Sp. z o.o. ul. Krucza 2a; 53-411 Wrocław w imieniu Toscom Development sp. z o.o. Polaka 1 Sp. k., Toscom Development sp. z o.o. Polaka 2 Sp. k. i Toscom Development sp. z o.o. Armii Krajowej sp. k. w celu przesłania odpowiedzi na złożone zapytanie.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administrującego danymi osobowymi Toscom Development sp. z o.o. ul. Krucza 2a; 53-411 Wrocław i spółki zależne w celach wysyłania ofert handlowych.