Twój
kredyt

Oblicz swoją zdolność kredytową

Maksymalna kwota kredytu: 408 923,59


Szczegółowe informacje uzyskasz bezpłatnie u naszego doradcy.

Pamiętaj, że dane te mają charakter poglądowy i nie mogą być podstawą do udzielenia kredytu.

Aby zapewnić Państwu komfort oferujemy bezpłatną współpracę z naszym doradcą kredytowym, profesjonalną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego oraz spotkania w dogodnym dla Państwa terminie i miejscu.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, którzy przy zakupie mieszkania zdecydują się na kredyt hipoteczny, oferujemy kompleksową obsługę kredytową świadczoną przez naszego doradcę kredytowego, który przedstawi kwestię kredytu z perspektywy Klienta. Przede wszystkim pokaże różnice pomiędzy ofertami produktowymi poprzez praktyczne i bezstronne porady finansowe.

Wybranie najkorzystniejszego kredytu hipotecznego spośród tylu dostępnych i zróżnicowanych ofert jest zadaniem niełatwym i przede wszystkim wymaga czasu. Nasz dyspozycyjny doradca pomoże uzyskać kredyt najlepiej dopasowany do Państwa aktualnej sytuacji finansowej, przejmując większość formalności związanych z procedurą kredytową oraz czuwając nad prawidłowym jej przebiegiem. Doradca przygotuje wszystkie niezbędne dokumenty, będzie negocjować w Państwa imieniu z bankiem oraz służyć będzie pomocą na każdym etapie procesu kredytowego. W przypadku ewentualnych pytań czy wątpliwości udzieli wyczerpujących informacji.

Dzięki wieloletniej współpracy z obecnymi na rynku bankami jesteśmy w stanie wynegocjować dla Państwa bardzo atrakcyjne warunki finansowania zakupu co przekłada się bezpośrednio na znacznie niższą ratę kredytu.

Zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu:

Wojciech Kędzia

tel. 603 989 368

wojciech.kedzia@toscom.pl