Obsługa najmuObsługa najmu

Obsługa najmu

Zarządzanie

Obsługa najmu krótko i długoterminowego

Firma IVANISHVILI, z którą współpracujemy, specjalizuje się w doradztwie w zakresie inwestowania w nieruchomości oraz w kompleksowym zarządzaniu najmem. Posiada własny serwis sprzątający i techniczny, projektantów, ekipy remontowe oraz dział obsługi lokatorów i właścicieli.

Celem marki jest całkowite odciążenie inwestorów od obowiązków związanych z najmem oraz zarządzaniem nieruchomości.

Zarządzanie najmem krótkoterminowym

Umowa operatorska działa na zasadzie umowy najmu z prawem od podnajmowania na cele najmu krótkotrwałego. Wypłaty dla właścicieli rozliczane są na podstawie otrzymanych comiesięcznych raportów rozliczeniowych.

IVANISHVILI zapewnia: pozyskiwanie gości, serwis sprzątający, serwis techniczny, opłacanie rachunków oraz reprezentacje właściciela.

Zarządzanie najmem długoterminowym

Umowa operatorska działa na zasadzie umowy najmu z prawem do podnajmowania. Wypłaty dla właścicieli rozliczane są co miesiąc na podstawie otrzymanych czynsów od lokatorów. Zadaniem firmy jest pozyskiwanie najemców płacących możliwie jak najwyższy czynsz jednoczesnym analizowaniem ich pod względem ewentualnej wypłacalności i terminowości.

IVANISHVILI zapewnia: publikację oferty na wszystkich największych portalach ogłoszeniowych, zlecanie napraw oraz wymiany sprzętu, obsługę wszystkich pytań i skarg lokatorów, opłacanie czynszy i mediów w imieniu właściciela, reprezentacje czy ubezpieczycieli.

IVANISHVILI

pl. Powstańców Śląskich 16-18/1A, Wrocław

Telefon: 793 99 66 98

biuro@ivanishvili.pl

Dostęp

Elekrotniczny zamek zarządzany przez internet

Dzięki SmartPorter nie będziesz musiał więcej zmieniać wkładki zamka, dorabiać kluczy, przekazywać ich czy martwić się gdzie je schowałeś. Teraz, aby otworzyć, wystarczy kod lub prosta komenda ‚otwórz’ w panelu zarządzania online. Zmiana lub usunięcie dostępu dla wybranej osoby odbywa się przez Internet i działa od razu.
Istnieje również możliwość otwierania za pomocą kart zbliżeniowych, chipów oraz smartfonów.

SmartPorter dzięki synchronizacji z kalendarzami rezerwacji samodzielnie rozpoznaje nowe rezerwacje, dodaje tymczasowe kody, a następnie wysyła je do gości za pomocą wiadomości e-mail oraz sms.

Smart Porter

Ofiar Oświęcimskich 17, Wrocław

Telefon: 793 99 66 98

jakub.ivanishvili@smartporter.pl

Formularz kontaktowy

Napisz do nas lub zadzwoń do biura obsługi klienta: 71 715 60 70. Wypełnij poniższe pola - nasz doradca klienta odpowie w ciągu 24h!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym formularzu przez administrującego danymi osobowych Toscom Development Sp. z o.o. ul. Krucza 2a; 53-411 Wrocław w imieniu Toscom Development sp. z o.o. Polaka 1 Sp. k., Toscom Development sp. z o.o. Polaka 2 Sp. k. i Toscom Development sp. z o.o. Armii Krajowej sp. k. w celu przesłania odpowiedzi na złożone zapytanie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administrującego danymi osobowymi Toscom Development sp. z o.o. ul. Krucza 2a; 53-411 Wrocław i spółki zależne w celach wysyłania ofert handlowych.