Armii Krajowej 46AArmii Krajowej 46A

Cechy szczególne

OCHRONA OBIEKTU

OCHRONA OBIEKTU

PRYWATNA SIŁOWNIA

PRYWATNA SIŁOWNIA

ZIELONE PATIO

ZIELONE PATIO

OSIEDLOWA POMOC

OSIEDLOWA POMOC

CEGLANA ELEWACJA

CEGLANA ELEWACJA

OKNA TYPU PORTFENETR

OKNA TYPU PORTFENETR

Lokalizacja

Blisko i wszystko w zasięgu ręki

Ferio Gaj

4 min Ferio Gaj

Aquapark

7 min Aquapark

Uniwersytet Ekonomiczny

10 min Uniwersytet Ekonomiczny

Dworzec Główny

10 min Dworzec Główny

Rynek

25 min Rynek

Browar Mieszczański

5 min Browar Mieszczański

Wroclavia

10 min Wroclavia

Park Wschodni

10 min Park Wschodni

Inwestycja

W kilku słowach

ARMII KRAJOWEJ 46A położona jest w odległości spaceru od Parku Skowroniego, Generała Władysława Andersa oraz Wschodniego. Studenci mają do pokonania raptem 2-3 km do Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego UM, a tuż za rogiem znajdują się przystanki komunikacji miejskiej.
Natomiast w każdą niedzielę na terenie Browaru Mieszczańskiego gości Wrocławski Bazar Smakoszy, który zapewnia zdrowe i smaczne lokalne, regionalne, krajowe i zagranicznie przysmaki. W 7 minut dojedziemy do Wrocławskiego Parku Wodnego, a kawałek dalej znajdziemy się już przy Dworcu Głównym oraz niedawno powstałego lifestylowego centrum handlowego Wroclavia z pierwszym we Wrocławiu kinem IMAX.

Zdjęcia pochodzą z Bildarchiv Foto Marburg

Wykończenie

Uważamy, że najlepsza architektura pochodzi z syntezy wszystkich elementów, które oddzielnie obejmują i informują o charakterze budynku: struktura, która go podtrzymuje, usługi, które pozwalają mu funkcjonować, jego ekologia, jakość naturalnego światła, związek budynku z panoramą miasta. Dzięki kreatywnej współpracy architekci i inżynierowie łączą swoją wiedzę w celu opracowania najlepszych rozwiązań projektowych.

 

Parking podziemny

Na poziomie -1 przewidzieliśmy 264 miejsca postojowe. Rozróżniamy miejsca pojedyncze oraz podwójne/zależne.

Komórki lokatorskie

Oferujemy 74 komórki lokatorskie, o wielkości od 2 m2 do 4,5 m2.

Formularz kontaktowy

Napisz do nas lub zadzwoń do biura obsługi klienta: 71 715 60 70. Wypełnij poniższe pola - nasz doradca klienta odpowie w ciągu 24h!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym formularzu przez administrującego danymi osobowych Toscom Development Sp. z o.o. ul. Krucza 2a; 53-411 Wrocław w imieniu Toscom Development sp. z o.o. Polaka 1 Sp. k., Toscom Development sp. z o.o. Polaka 2 Sp. k. i Toscom Development sp. z o.o. Armii Krajowej sp. k. w celu przesłania odpowiedzi na złożone zapytanie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administrującego danymi osobowymi Toscom Development sp. z o.o. ul. Krucza 2a; 53-411 Wrocław i spółki zależne w celach wysyłania ofert handlowych.