Lokalizacja Armii Krajowej 46a

Blisko i wszystko w zasięgu ręki

4 min Ferio Gaj

7 min Aquapark

10 min Uniwersytet
Ekonomiczny

10 min Dworzec
Główny

25 min Rynek

5 min Browar
Mieszczański

10 min Wroclavia

10 min Park Wschodni

To idealna lokalizacja dla:

 • przyjezdnych studentów szukających niewielkiego mieszkania na okres nauki,
 • młodych rodzin z dziećmi chcących mieć swoje prywatne przytulne miejsce we Wrocławiu.

Zarówno pierwsi, jak i drudzy znajdą dla siebie ciekawe atrakcje znajdujące się w pobliżu tarnogajskiej inwestycji. Warto jednak zapoznać się z ofertą szkół i uczelni, które położone są niedaleko naszych mieszkań na Tarnogaju.

 • Interesujesz się zagadnieniami związanymi z ekonomią, zarządzaniem oraz finansami? Zacznij studiować na oddalonym o około 20 minut od Twojego mieszkania na Gaju Uniwersytecie Ekonomicznym. Możesz być pewny, że wykształceni profesorowie przekażą Ci cenną i wartościową wiedzę.
 • Masz dzieci w wieku szkolnym? Przy Armii Krajowej 46A znajduje się szkoła podstawowa, do której Twoja pociecha będzie mogła uczęszczać.

Obok nauki ważnym aspektem życia jest rozrywka. A tej w pobliżu inwestycji na Gaju nie brakuje. Możesz na przykład powspinać się na różnej wysokości ścianki wspinaczkowe w Centrum Wspinaczkowym, do którego dojdziesz na piechotę w 10 minut. Lubisz większy wysiłek fizyczny? Wybierz się do Parku Trampolin JumpWorld. Wystarczy 7-minutowy spacer od Twojego mieszkania na Tarnogaju, abyś mógł cieszyć się skokami na różnej wielkości trampolinach.

Dlaczego warto zamieszkać na Tarnogaju?

W najbliższej okolicy mieszkań na Gaju położone są liczne markety spożywcze, takie jak na przykład: Lidl, Kaufland, Carrefour czy Biedronka, a także drogeria Rossmann. Co jeszcze będziesz mógł zrobić, decydując się na mieszkanie w tej części Wrocławia?

 • Wykupić receptę w pobliskiej aptece.
 • Zmienić fryzurę w nowoczesnym salonie fryzjerskim.
 • Zatankować samochód na stacjach paliw.
 • Zjeść smaczny obiad w popularnych restauracjach czy pizzeriach.
 • Skorzystać z usług, które oferują liczne oddziały różnych banków.

W niedalekiej odległości od mieszkań na Gaju znajduje się kilka parków, między innymi: Tarnogajski, Skowroni, a także Generała Władysława Andersa. Te malownicze miejsca zachęcają do rodzinnych spacerów, zabaw z dziećmi na placach zabaw oraz uprawiania aktywności fizycznych, takich jak bieganie czy nordic walking. Wrocławskie parki na Tarnogaju w każdej porze roku inaczej zachwycają swoją urodą – wiosną budzą się do życia, latem pysznią się soczystą zielenią, jesienią mienią ognistymi kolorami, a zimą przechodzą w stan spoczynku i pokrywają się białym puchem.

Tak piękne widoki dostępne będą dla Ciebie każdego dnia. Wystarczy, że zdecydujesz się na zakup mieszkania przy ulicy Armii Krajowej 46A na Tarnogaju.

Inwestycja Armii Krajowej 46a

Zdjęcia pochodzą z Bildarchiv Foto Marburg

Inwestycja

W kilku słowach

ARMII KRAJOWEJ 46A położona jest w odległości spaceru od Parku Skowroniego, Generała Władysława Andersa oraz Wschodniego. Studenci mają do pokonania raptem 2-3 km do Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego UM, a tuż za rogiem znajdują się przystanki komunikacji miejskiej.

Natomiast w każdą niedzielę na terenie Browaru Mieszczańskiego gości Wrocławski Bazar Smakoszy, który zapewnia zdrowe i smaczne lokalne, regionalne, krajowe i zagraniczne przysmaki. W 7 minut dojedziemy do Wrocławskiego Parku Wodnego, a kawałek dalej znajdziemy się już przy Dworcu Głównym oraz niedawno powstałego lifestylowego centrum handlowego Wroclavia z pierwszym we Wrocławiu kinem IMAX.

Zdjęcia pochodzą z Bildarchiv Foto Marburg

Budujemy wyrazisty Wrocław

Wykończenie

Uważamy, że najlepsza architektura pochodzi z syntezy wszystkich elementów, które oddzielnie obejmują i informują o charakterze budynku: struktura, która go podtrzymuje, usługi, które pozwalają mu funkcjonować, jego ekologia, jakość naturalnego światła, związek budynku z panoramą miasta. Dzięki kreatywnej współpracy architekci i inżynierowie łączą swoją wiedzę w celu opracowania najlepszych rozwiązań projektowych.

Parking podziemny

Na poziomie -1 przewidzieliśmy 211 miejsc postojowych. Rozróżniamy miejsca pojedyncze oraz podwójne/zależne.

Komórki lokatorskie

Oferujemy 74 komórki lokatorskie, o wielkości od 2 m2 do 4,5 m2.

  Formularz kontaktowy

  Napisz do nas lub zadzwoń do biura obsługi klienta: 539 444 455 lub 71 715 60 70. Wypełnij poniższe pola - nasz doradca klienta odpowie w ciągu 24h!

  Zapewniamy, iż Państwa dane nie zostaną przekazane podmiotom trzecim, a tym bardziej nie będą przedmiotem transakcji handlowych. Wyrażona zgoda jest w pełni dobrowolna, jednakże brak zgody na przetwarzanie danych osobowych może uniemożliwić przekazanie Państwu oferty. Pełna treść klauzuli informacyjnej.