Krucza 2A
Inwestycja wyprzedana

MIESZKANIA KRUCZA 2A

Mieszkania w centrum tętniącego życiem miasta

U zbiegu ulic Kruczej i Zaporoskiej znajduje się inwestycja KRUCZA 2A. Ten nowoczesny i stylowy budynek tworzy kameralną i przytulną całość.

0 Kondygnacji

0 Mieszkań

0 Miejsc parkingowych

Chcesz mieszkać imponująco?

Inwestycja na Kurczej została wyprzedana, ale mamy inne nowoczesne inwestycje w doskonałych lokalizacjach, sprawdź je poniżej.

MIESZKANIA KRUCZA 2A

Mieszkania w centrum tętniącego życiem miasta

KRUCZA 2A charakteryzuje się jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowymi mieszkaniami mającymi szeroki wachlarz powierzchni – od 35 do 83 m2. Przy ich powstawaniu użyto materiałów najwyższej jakości. Mieszkania w tej inwestycji wyróżniają się przemyślanym i sprawdzonym rozkładem oraz atrakcyjnymi przeszkleniami tarasów. Z najwyższych kondygnacji roztaczają się niezwykłe widoki na piękną okolicę.

Wszystkie mieszkania Krucza Wrocław mają drzwi antywłamaniowe oraz instalację przygotowaną pod szybki Internet. Dodatkowo w każdym z nich można podłączyć wideodomofon. Cały teren jest odpowiednio oświetlony. Dzięki temu mieszkańcy czują się bezpiecznie, zwłaszcza o zmroku. W budynku oprócz mieszkań znajdują się lokale usługowe oraz biura. Nie zapomnieliśmy również o komórkach lokatorskich oraz wygodnym parkingu liczącym 79 miejsc postojowych.

GALERIA

Mieszkania KRUCZA 2A charakteryzują się niezwykłą dbałością o detale. We wnętrzach połączyliśmy klasyczną szarość z ekstrawagancką czernią, a także dodaliśmy ciekawe dekoracje, np. zdjęcia architektury.

LOKALIZACJA

KRUCZA 2A to wyjątkowe miejsce do życia, gdzie codzienne potrzeby zaspokajane są bez konieczności poruszania się samochodem, a co za tym idzie – stania w korkach i tracenia cennego czasu.

Największym atutem naszej inwestycji jest lokalizacja. KRUCZA 2A znajduje się:

 • zaledwie 4 km od wrocławskiego Rynku,
 • tuż przy jednej z głównych ulic miasta – Powstańców Śląskich, gdzie znajdują się kluczowe punkty na mapie wrocławskiej komunikacji miejskiej,
 • nieopodal dwóch parków: Południowego oraz Generała Władysława Andersa,
 • w bliskim sąsiedztwie Teatru Muzycznego Capitol, Filharmonii, Narodowego Forum Muzyki oraz Opery,
 • blisko galerii handlowej Sky Tower oraz dwóch innych: Arkad Wrocławskich i Renomy,
 • 2 km od Dworca Głównego PKP,
 • w pobliżu Aquaparku i lodowiska przy ul. Spiskiej.

KRUCZA 2A to wyjątkowe miejsce do życia, gdzie codzienne potrzeby zaspokajane są bez konieczności poruszania się samochodem, a co za tym idzie – stania w korkach i tracenia cennego czasu. W pobliżu znajdują się m.in. całodobowa apteka, przychodnia oraz liczne oddziały banków. Wiemy, jak ważna jest edukacja w dzisiejszych czasach, dlatego w pobliżu mieszkań przy KRUCZEJ 2A znajdują się:

 • przedszkola,
 • renomowane licea ogólnokształcące – nr VII i VIII,
 • uczelnie wyższe – Uniwersytet Ekonomiczny i Uniwersytet Wrocławski.

Mieszkania Krucza Wrocław idealnie wpisują się w architekturę miasta. Wysokość budynku zbliżona jest do sąsiadujących zabudów. Wokół terenu znajduje się piękna zieleń, w tym niewielki Park Gajowicki zapewniający chwilę wytchnienia i relaksu.

Mapa inwestycji

  Formularz kontaktowy

  Napisz do nas lub zadzwoń do biura obsługi klienta: 539 444 455 lub 71 715 60 70. Wypełnij poniższe pola - nasz doradca klienta odpowie w ciągu 24h!

  Zapewniamy, iż Państwa dane nie zostaną przekazane podmiotom trzecim, a tym bardziej nie będą przedmiotem transakcji handlowych. Wyrażona zgoda jest w pełni dobrowolna, jednakże brak zgody na przetwarzanie danych osobowych może uniemożliwić przekazanie Państwu oferty. Pełna treść klauzuli informacyjnej.