; jesienne dekoracje domu

Pomysł na jesienne dekoracje domu

Najlepsze rozwiązania przychodzą do nas z przyrody, dlatego musimy wykorzystać maksymalnie jej dary.

Dekorując nasze mieszkanie powinniśmy wziąć pod uwagę dynie. Możemy nimi udekorować nasz przedpokój lub zrobić z nich piękne lampiony. Dodatkowo zapach dyni roznoszący się po mieszkaniu sprawi, że wnętrze będzie bardziej przytulne.

Idealnym rozwiązaniem będzie także stworzenie pięknej dekoracji z suszonych liści i kasztanów. Dzięki nim nasze mieszkanie będzie miało  wyjątkową kolorystykę, a zapach sprawi, że poczujemy się jak w środku lasu.

Dekoracja drzwi

Dla wielu osób odpowiednia dekoracja drzwi jest niezwykle ważna. Jesienią pięknie będzie prezentował się wieniec wykonany z gałązek jarzębiny. Intensywny, czerwony kolor owoców możemy połączyć z pomarańczową wstążką i urozmaicić malutkimi listkami. Całość będzie prezentowała się wyjątkowo i oryginalnie.

Zadbaj o klimat

Jesienią chcemy, aby nasze mieszkania stały się naprawdę przytulne, dlatego podczas metamorfozy nie możemy zapomnieć o odpowiednich tekstyliach i oświetleniu. Przyda nam się gruby, ciepły koc, włochate poszewki na poduszki oraz gruby dywan. Dzięki takim dodatkom nasze wnętrze będzie otulać nas ciepłem z każdej strony.

Dodatkowo musimy zadbać o ciepłe oświetlenie. Być może jest to okazja do zakupu nowego abażura lub zestawu cotton balls? Ciepłe światło ociepli wnętrze, a nam pozostanie zrobienie sobie gorącej herbaty.

Nowe dodatki sprawiają, że w jesienną pluchę miło wraca się do przytulnego mieszkania. Warto wprowadzić nawet najmniejsze zmiany, aby tej jesieni poczuć wyjątkowość tej pory roku w naszych czterech kątach.