Polaka 14Polaka 14

O inwestycji

0 Kondygnacji

0 Mieszkania

0 Miejsc parkingowych

00 Kondygnacji

0-0 Ilość pokoi

0 Mieszkania

0 Miejsc parkingowych

Nasza definicja luksusu

Unikatowa inwestycja w najstarszej części Placu Grunwaldzkiego, niecałe 200 metrów od brzegu Odry. Powstający w otoczeniu odremontowanych, przedwojennych kamienic Budynek z czerwonej cegły, idealnie wpisuje się w otoczenie Kampusu i pobliskiego Bulwaru. Oferujemy 143 mieszkania od 23 m2 do 72 m2. Na dwóch poziomach parkingu podziemnego przewidzieliśmy 218 miejsc postojowych oraz komórki lokatorskie. Przedsiębiorcy będą mieć do dyspozycji 3 lokale usługowe z doskonałą wystawą okienną, widoczną od ulicy, o łącznej powierzchni 440 m2.

WYBIERZ MIESZKANIE

Każde mieszkanie możesz dodać do ulubionych, dzięki temu twoje najlepsze wybory zostaną zapisane.

Zmień widok wyboru mieszkania:

polaka-14 polaka-14
Wybierz mieszkanie klikając na interesującą Cię kondygnację.

Budowa

Galeria

Zajrzyj na nasz plac budowy. Regularnie wrzucamy zdjęcia, a filmy kręcimy dronem. W galerii znajdziesz też wizualizacje budynku oraz części wspólnych.

 

Lokalizacja

W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajduje się jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych na Dolnym Śląsku – Pasaż Grunwaldzki z blisko 200 punktami handlowo-usługowymi i restauracyjnymi oraz Multikinem. W pobliżu znajdują się również liczne osiedlowe sklepiki, dyskont Biedronka, apteki, oddziały banków, bankomaty i stacja paliw.

SAT POLAKI

Budowa

0% ZAAWANSOWANIA BUDOWY

Aktualny postęp prac budowlanych

Nasza inwestycja przy ul. Polaka 14 jest już na bardzo zaawansowanym etapie. Stolarka drzwiowa została wykonana w 100%, jak również balustrady wewnętrzne (bez drewnianego podchwytu ze względu na zniszczenia), zostały w 100% zamontowane. Zostały wykonane okładziny ścienne oraz wewnętrzna ślusarka aluminiowa. Windy gotowe, wentylacja mieszkań i garaży ukończona. Centralne ogrzewanie oraz instalacje wodno-kanalizacyjne wykonane w 100%. Do montażu pozostały płyty elewacyjne (nie zamontowana ze względu na możliwość zniszczenia podczas robót ziemnych i drogowych).

Kamera na placu budowy

Od pierwszego dnia budowy prowadzimy podgląd dla wszystkich ciekawych postępu prac budowlanych.

Mapa inwestycji

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Wypełnij poniższe pola - nasz doradca klienta odpowie w ciągu 24h!