O Firmie

Doświadczenie i świeżość spojrzenia

Firma Toscom Development została stworzona przez właścicieli spółki HCS, która od 1996 r. zajmuje się obrotem nieruchomościami komercyjnymi na terenie całego kraju. Do tej pory sprzedała ich ponad 100 dla wielu znanych sieci z branży paliwowej, spożywczej i przemysłowej. Drugim filarem działalności spółki HCS jest sektor energetyczny. W portfelu inwestycyjnym firmy znajdują się dwie duże elektrownie wodne na Odrze.

Mając na uwadze dalszy rozwój firmy, a także dobrą koniunkturę na realizację obiektów o charakterze mieszkalnym, w ostatnim okresie właściciele Toscom Development zakupili kilka nieruchomości gruntowych. Źródłem finansowania zarówno zakupu nieruchomości jak i inwestycji są przede wszystkim środki własne oraz uzupełniająco, kredyty inwestycyjne.

Deweloper ma na celu realizowanie nowoczesnych inwestycji mieszkalnych na terenie Wrocławia i jego okolic. Kieruje się przemyślanymi rozwiązaniami oraz charakteryzuje się wysoką dbałością o jakość wykonywanych projektów. Starannie dobiera lokalizacje, dodatkowo dba o wszelkie udogodnienia w zakresie samego budynku, jak i infrastruktury.

Aktualności

Aktualności
2018-05-30

Godziny otwarcia Biura Sprzedaży

Informujemy, że w dniach 31.05.- 01.06. biuro sprzedaży Toscom będzie nieczynne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań dostępną na naszej stronie internetowej, a od poniedziałku (04.06.) do kontaktu z doradcami w biurze sprzedaży.

2018-05-14

PORR - Generalny Wykonawca Armii Krajowej 46A

Informujemy, że Generalnym Wykonawcą kolejnej naszej inwestycji mieszkaniowej przy skrzyżowaniu al. Armii Krajowej oraz ul. Nyskiej została firma PORR, z którą współpracowaliśmy już przy innych projektach.

WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI
Biuro
Prasowe

Poniżej mozesz pobrać aktualne logotypy TOSCOM i jej inwestycje:

Zainteresowanych działalnością Spółki Toscom Development oraz realizowanymi inwestycjami zapraszamy do kontaktu:

Anna Szuba - Mach

tel. 505 99 97 96

biuroprasowe@toscom.pl

Partnerzy
Firma redNet Dom wchodząca w skład grupy redNet Property Group, świadczy usługi w zakresie kompleksowego wykończenia oraz aranżacji wnętrz.

Na rynku polskim zadebiutowaliśmy w 2008 roku. Od początku swojej działalności zrealizowanych zostało już blisko 2.000 koncepcji wykończeniowych, zarówno dla klientów indywidualnych, funduszy inwestycyjnych, jak i dużej grupy deweloperów.

mBank od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Był pierwszym w pełni internetowym bankiem w Polsce, a dziś wyznacza kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Jest jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce, od 24 lat notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Bank rozpoczął działalność prawie 30 lat temu jako Bank Rozwoju Eksportu (BRE Bank) i przez te lata systematycznie budował kompetencje w zakresie obsługi różnych grup klientów, stale wzbogacając ofertę. Po ujednoliceniu marki w listopadzie 2013 r. – kiedy nazwa mBanku zastąpiła nie tylko nazwę firmy, ale również marki BRE i MultiuBanku –bank zyskał nie tylko nowy wygląd, ale i nowe wartości. Dzisiaj jest bankiem uniwersalnym, specjalizującym się w obsłudze wszystkich grup klientów.

Studio Projektowe GOKA to profesjonalny duet, specjalizujący się w projektowaniu wnętrz prywatnych i komercyjnych.

Projekty cechuje przede wszystkim funkcjonalność, czystość form, staranny dobór materiałów. Studio nie ogranicza się do procesu twórczego, bazuje na kompleksowym podejściu do zadania, którego celem jest wykreowanie takiego wnętrza, w którym inwestor będzie czuł się komfortowo. Stawia na funkcjonalność wyrażoną w elegancki sposób.

Studio Projektowe GOKA ceni czyste formy i wysoką jakość wykorzystywanych materiałów. Starannie dobiera elementy, by tworzyły przestrzeń logiczną i piękną. Podchodzi indywidualnie do potrzeb inwestora, za cel stawia sobie komfort użytkowania, bezpieczeństwo i estetykę wnętrza odzwierciedlające osobowość klienta.

Grupa projektowa CUDO powstała z połączenia pracowni BoHome Tomasza Borowiaka oraz SOON Aleksandra Czerwonki, tworząc w ten sposób trzon większej grupy projektowej. CUDO to pracownia specjalizująca się w architekturze wnętrz, wzornictwie i grafice. W projektowaniu wykorzystują najnowsze trendy obowiązujące w tej branży i własne doświadczenie, by zaoferować klientom nowoczesne rozwiązania zarówno projektowe jak również technologiczno-materiałowe. Łącząc kreatywne podejście ze zrozumieniem oczekiwań klienta pracownia dąży do kreowania wnętrz o prostej, czytelnej formie, przemyślanej funkcjonalności i nowoczesnym stylu.

Młody dynamiczny zespół, pełny energii i chęci do działania. Firma Consisto powstała w oparciu o wiedzę i doświadczenie,
które nabyła podczas tworzenia i późniejszej obsługi oferty wykończenia pod klucz, w jednej z wrocławskich firm deweloperskich.

Będąc dużym przedsiębiorstwem międzynarodowym, buduje na mocnych fundamentach swojego ponad 140-letniego doświadczenia w zakresie projektowania, działalności deweloperskiej i wykonawstwa. Partnerzy i Zleceniodawcy zyskują dzięki temu pewność, że stawiając na PORR dokonali właściwego wyboru.

W Polsce koncern PORR prowadzi działalność budowlaną od 1987 roku realizując zlecenia Inwestorów zarówno zagranicznych jak i polskich. Hotel Holiday Inn w Warszawie był pierwszą inwestycją zrealizowaną na terenie Polski. Wykonanie kolejnych inwestycji doprowadziło w roku 1993 do utworzenia spółki PORR (POLSKA) S.A.

W ciągu 25 lat obecności na polskim rynku spółka PORR (POLSKA) S.A. zrealizowala szereg reprezentacyjnych obiektów w całej Polsce, jak warszawski Hotel Intercontinental, biurowiec Warsaw Financial Centre (WFC) przy ul. Emilii Plater w Warszawie, Bibliotekę Uniwersytetu Warszawskiego (BUW), hotel Sheraton oraz Giełdę Papierów Wartościowych, Stary Browar w Poznaniu, Audytorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Biuro architektoniczne TH ARCHITEKCI może pochwalić się imponującą listą projektów, które na stałe wpisały się w coraz ładniejszy obraz Wrocławia. Jest również laureatem, organizowanego przez Towarzystko Miłościnów Wrocławia i Prezydenta Wrocławia, konkursu Piękny Wrocław, który ma promować architekturę miasta i raz w roku nagradza szczególnie wartościowe dokonań twórczych w dziedzinie architektury.

- zespół budynków jednorodzinnych szeregowych i wolno stojących - ul. Zarembowicza 29

- budynek mieszkalny wielorodzinny - ul. Sudecka

- budynek mieszkalny wielorodzinny - ul. Lekcyjna 7b

- zespół zabudowy mieszkaniowej - ul. Krzywosutego 85-89

- zespół zabudowy jednorodzinnej - ul. Krzemieniecka, Trawowa (nagroda Piękny Wrocław)

- wille miejskie - ul. Cieszkowskiego

- projekt zabudowy willami miejskimi – ul. Dicksteina

- zespół zabudowy mieszkaniowej - Centauris - ul. Ślężna (nagroda Piękny Wrocław)

- przebudowa i nadbudowa kamienicy - ul. Krasińskiego

- zespół budynków mieszkalnych w zabudowie jednorodzinnej wolnostojącej, bliźniaczej i szeregowej - Małe Wilczyce

- zespół zabudowy wielorodzinnej ul. Strońska

- zespół zabudowy wielorodzinnej - ul. Czerniawska

- zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna - ul. Blacharska

- budynek mieszkalno-usługowy - ul. Krawiecka 6-8

- projekt Apart Hotelu i stacji WOPR wraz z mariną - ul. Na Grobli

- renowacja i przebudowa domu handlowego "Łada" - ul. Oławska

- zespół biurowo-magazynowy, biurowiec Atal - ul. Armii Krajowej 61

- budynek biurowy, Skanska - ul. Strzegomska

- budynek biurowy - ul. Wyścigowa 56e (nagroda Piękny Wrocław)

- budynek mieszkalny - ul. Krucza, Zaporoska

Tereny Weny to kreatywna agencja reklamowa, która uprawia reklamę w jej źródłowym znaczeniu: jako perswazyjną komunikację służącą marce Klienta. Agencja oferuje pełen zakres usług: od strategii, poprzez kreację, po produkcję i zakup mediów w bardzo konkurencyjnych cenach. Tereny Weny realizują różne formy reklamowe, do których należą: TV, internet, radio, prasa, outdoor, POS, ambient, naming, branding i packaging. Agencję tworzy zespół ludzi z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, doskonale rozumiejących siebie, komunikację marketingową i potrzeby Klienta. Ważną postacią w zespole jest Wena. Tereny Weny to jej tereny.

Nasze rachunki powiernicze otworzyliśmy w największym banku w Polsce i jednej z największych instytucji finansowych w regionie - Banku PKO BP. Jego siła oparta jest na trzech silnych filarach: segmencie detalicznym, korporacyjnym i inwestycyjnym. Jest liderem rynku pod względem liczby klientów indywidualnych. Będąc w naturalny sposób związany z otoczeniem, od lat realizuje filozofię społecznej odpowiedzialności, znacznie wcześniej niż stała się ona jednym ze współczesnych paradygmatów biznesu. Dlatego kluczową rolę modelu funkcjonowania PKO BP odgrywają etyka, uczciwość, współpraca, zaufanie i szacunek do wszystkich interesariuszy.

Firma adCookie specjalizuje się w nowych, innowacyjnych technologiach marketingowych, których skuteczna implementacja pozwala osiągać najlepsze rezultaty prowadzonych kampanii reklamowych.

Misją firmy jest indywidualne podejście do każdego projektu oraz wydobycie potencjału każdej marki, której działania promocyjne dotyczą. Zespół adCookie tworzą osoby z bogatym doświadczeniem w wielu projektach interaktywnych, które inspirując się światowymi trendami i nowatorskimi rozwiązaniami przenoszą marketing na wyższy poziom.

Antracit – Studio to pracownia aranżacji wnętrz stworzona z potrzeby kreowania przestrzeni, estetyki i pasji.

Indywidualne podejście do każdego projektu, daje dużą radość oraz ciągłe dążenie do doskonałości. Natomiast wiedza techniczna pozwala na wysoką jakość usług zgodną z obowiązującymi normami. Dlatego do każdego zadania architekt Dorota Dalewska podchodzi z dużym zaangażowaniem, precyzją i sumiennością. Dzięki doświadczeniu zdobytemu przy realizacji projektów indywidualnych, ale również deweloperskich budynków mieszkalnych wielorodzinnych, dba o każdy detal aranżacji i realizacji. Co więcej, ceni sobie czynny udział Inwestora w procesie tworzenia projektu, co pozwala na skuteczne odzwierciedlenie jego stylu i charakteru.

Biuro architektoniczne Dziewoński - Łukaszewicz Architekci jest autorem wielu wyjątkowych inwestycji na mapie Wrocławia i nie tylko. Również laureat prestiżowego konkursu Piękny Wrocław, którego głównym kryterium wyboru zwycięskiego projektu są walory architektoniczne, przestrzenne oraz funkcjonalno-użytkowe.

- budynki mieszkalne, ul. Polaka - Wrocław

- budynki mieszkalne, ul. Partynicka - Wrocław

- siedziba MPWiK Wrocław - Wrocław

- Tumskie Ogrody - Etap II - Wrocław

- budynki wielorodzinne, ul. Kobierzycka - Wrocław

- Osiedle Śliwowe - Etap II - Wrocław

- Brzozowe Zacisze - Etap II - Wrocław

- Krzycka Office - Wrocław

- budynek mieszkalny jednorodzinny, ul. Lekcyjna - Wrocław (nagroda Piękny Wrocław)

- budynek mieszkalny wielorodzinny STREETHOUSE, ul. Józefa Lompy, ul. ks. Konstantego Damrota - Wrocław (nagroda Piękny Wrocław)

- zespół zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, ul. Jerzego Bajana, Franciszka Hynka, Eugeniusza Horbaczewskiego - Wrocław (nagroda Piękny Wrocław)

- budynek mieszkalny wielorodzinny, ul. Ołtaszyńska 82 - Wrocław (nagroda Piękny Wrocław)

- budynek mieszkalny wielorodzinny, ul. Zwycięska 14 f - Wrocław (nagroda Piękny Wrocław)

- Botanica Residence - Wrocław

- Brzozowe Zacisze - Etap I - Wrocław

- budynek wielorodzinny, ul. Brzeska - Wrocław

- budynek wielorodzinny, ul. Księcia Witolda 80 - Wrocław

- kamienica na wyspie Piasek - Wrocław

- Ogrody Bielańskie - Etap I - Bielany Wrocławskie

- Osiedle Nowalia - Wrocław

- Osiedle Orion - Wrocław

- Pod Przyjaznym Adresem - Wrocław (nagroda Piękny Wrocław)

- Polanica Park - Etap I - Polanica Zdrój

vivIDEA to marka analityczno-marketingowa stworzona przez energiczne, pełne zapału i kreatywności osoby, które udzielają wsparcia mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom. Firma koncentruje się na czterech obszarach działalności: analizach rynkowych, marketingu, public relations oraz organizacji eventów biznesowych.

Branża nieruchomości jest jej szczególnie bliska, zarówno od praktycznej, jak i naukowej strony. Swoją wiedzą, doświadczeniem oraz pomysłami dzielą się z firmami deweloperskimi, pośrednikami w obrocie nieruchomościami i inwestorami.

Unitee to agencja specjalizującą się w obsłudze firm i ich marek w szeroko pojętej komunikacji wizualnej. Najwięcej satysfakcji sprawia im współpraca długofalowa – im lepiej poznają firmę oraz markę, tym skuteczniejsze rozwiązania mogą zaproponować. Doświadczenie oraz kreatywne podejście do realizowanych zadań pozwala podpowiedzieć, jakie narzędzia i materiały warto wykorzystać w nadchodzącej kampanii lub projekcie.

Unitee poznaje i wdraża najnowsze technologie. Właściciel – Piotr Machura – jest autorem licznych publikacji (również zagranicznych: Wielka Brytania, Szwajcaria, Finlandia) i prelekcji związanych tematycznie z marketingiem i nowymi technologiami.

Kolejny generalny wykonawca, z którym podjęliśmy współpracę to firma Magropol, która od ponad 20 lat działa na europejskim rynku budowlanym, realizując w tym czasie ponad 250 kontraktów:

- w Niemczech i Holandii jako partner niemieckich koncernów budowlanych,

- w Polsce jako generalny wykonawca lub kompleksowy podwykonawca.

Magropol jest przygotowany do podjęcia się najtrudniejszych zadań od najbardziej wymagających inwestorów. Pozwalają na to: wiedza i międzynarodowe doświadczenie kadry inżynieryjno-technicznej, a także znajomość najnowszych światowych technologii i rozwiązań technicznych.

Wysoko wykwalifikowana kadra oraz kilkusetosobowy zespół pracowników o sprawdzonych umiejętnościach budowlanych to gwarancja wysokiej jakości ich usług. Sprawna logistyka i umiejętna organizacja pracy to dodatkowe atuty.

Najważniejszym celem i zarazem wizytówką firmy, w ciągu jej dwudziestoletniej działalności, stało się ZADOWOLENIE ZLECENIODAWCÓW z jakości i terminowości wykonywanych przez Magropol usług.

Studio Projektowo-Realizacyjne jest firmą z wieloletnim doświadczeniem, powstałą z pasji do tworzenia nietuzinkowych wnętrz komercyjnych jak i mieszkalnych przez zespół kreatywnych architektów wnętrz, artystów plastyków oraz technologów. Firma stworzyła wiele wyjątkowych wnętrz mieszkalnych, lokali gastronomicznych oraz kompleksów hotelowo-rekreacyjnych Każda inwestycja jest traktowana indywidualnie z pełnym zaangażowaniem zespołu, co pozwala na osiągnięcie wyjątkowego efektu końcowego z uwzględnieniem ergonomii, norm oraz najnowszych osiągnięć technologicznych i trendów światowych w projektowaniu wnętrz.

Pracownia Wnętrz - autorska pracownia projektowa, zajmująca się projektowaniem wnętrz wyjątkowych i nietypowych. W pracy w klientem kłądziemy nacisk na zdefiniowanie stylu, podkreślenie indywidualności każdego z wnętrz, dopracowanie funkcji. Zespół Pracowni tworzą osoby, ktore tematyką wnętrz zajmują się od wielu lat i cały czas obserwują bieżące trendy. Ta firma podchodzi do powierzonych zadań z pasją, entuzjazmem i profesjonalizmem, dostosowując się do określonego budżetu.

Polityka
Prywatności

1. Właścicielem strony internetowej www.toscom.pl oraz administratorem danych, o których mowa w ust. 2 jest Toscom Development sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Krucza 2A, 53-411 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, której dokumentacja przechowywana jest w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000532497, o kapitale zakładowym 5 000,00 zł.

2. Osoby korzystające z formularza kontaktowego umieszczonego na stronie interenetowej www.toscom.pl wyrażają zgodę na przetwarzanie udostępnionych za jego pośrednictwem danych przez Toscom Development sp. z o.o.

3. Podanie danych jest dobrowolne, a osobom, które dane przekazały przysługuje prawo do ich aktualizacji, modyfikacji, wglądu oraz usunięcia w każdym czasie.

4. Przetwarzanie danych przekazanych za pośrednictwem formularza kontaktowego będzie odbywać się wyłącznie dla celów kontaktowych, zgodnie z prawem, w szczególności zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

5. Poprzez pliki „cookies“ należy rozumieć dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, przechowywane w urządzeniach końcowych użytkowników przeznaczone do korzystania ze stron internetowych. Pliki te pozwalają odpowiednio wyświetlić stronę internetową dostosowaną do indywidualnych preferencji użytkownika. Zawierają one zazwyczaj nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.

6. Pliki „cookies“ wykorzystywane są w celu lepszego dopasowania tekstów, zdjęć, a także w celu tworzenia anonimowych statystyk, które pozwalają zrozumieć w jaki sposób użytkownik korzysta ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości.

7. Pliki „cookies“ zamieszczane w urządzeniu końcowym użytkownika wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z Toscom Development sp. z o.o. partnerów oraz reklamodawców, na co użytkownik wyraża zgodę. W przypadku braku zgody zastosowanie ma ust. 8 poniżej.

8. W wielu przypadkach przeglądarka internetowa dopuszcza przechowywanie plików „cookies” w urządzeniu końcowym użytkownika. Użytkownik może dokonać w każdej chwili zmiany ustawień swojej przeglądarki, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu użytkownika. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi pików cookies dostępne są w ustawieniach przeglądarki internetowej.